Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Suzuki Swift (2005) 1.3...

Suzuki Swift (2005) 1.3 benzineshez új gyári váltó gomb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Honnan tudnék beszerezni új gyári (vagyis nem utángyártott) váltógombot a fent írt autó típushoz, és az menyibe kerülhet?


2023. febr. 24. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz utángyártottal,én egy Hondában cseréltem ki 3ezer forintért és olyan mintha gyári lenne,nem gagyi.A gyári 20-30ezerért megy,nem reális az ára
2023. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van jófogáson is 7990ft
2023. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Gyorsan szállítanak.

2023. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Nem tudom észre vetted e, de ezek szerint valószínűleg nem, hogy GYÁRI váltógombot keresek, nem pedig olyat amit te ide betettél...
2023. febr. 25. 10:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem használtat! (2)
2023. febr. 25. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Az újnak van hirdetve
2023. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj egy márkaszervízbe, és vegyél jó drágán original műanyag vackot!
2023. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6 Akkor ugy írom hogy TE értsd, hogy új és gyári legyen.

7: Épp ez az, az utángyártott műanyag vacak, a gyári pedig többek között pl. vasmaggal van ellátva.


Nem lehetne hogy olyan írjon aki tud szöveget olvasni és értelmezni, aki tudja a kérdésre a választ és arra is ad választ, nem pedig mindenféle hülyeséget írkál ide???

Mondjuk ahogy elnézem, ilyen kritériumokkal itt nem nagyon lesz a kérdésemre használható válasz...

2023. febr. 25. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy az autó gyártó gyártja a váltógombot. Ugyanúgy gyári beszállítótól, amit megvehetsz minimum dupla áron a márkakereskedéstől, vagy gagyinak nevezett utángyártott elnevezéssel ugyanazt töredék árban a neten. Meg ráadásul minek a gyári új? Semmi előnye nincs bármi máshoz képest. Ez csak esztétikai cucc. Azért írják mások is ezt, mert nincs komoly különbség közöttük. Ha gyári új kell mindenképpen, akkor irány a márkakereskedés.
2023. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!