Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A maximum parkolási idő hogy...

A maximum parkolási idő hogy működik?

Figyelt kérdés

Budapest belvárosában sok helyen ki van írva, hogy maximum 3 vagy 4óra parkolás.

Na most elindítom sms-ben a díjfizetést és egyszer csak lejár. De mi van, ha nem végeztem az ottani teendőimmel? El kell hagynom a helyszínt? Ha nem hagyom el időben, akkor megbüntethet a közteres, úgy is hogy kifizettem a díjat? Vagy újra el kell indítanom a parkolást?



2023. márc. 15. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
El kell hagynod a helyszínt!
2023. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Pécsen álltunk meg ilyen helyen. Mire visszaértünk ott volt a Mikuláscsomag a szélvédőn.
2023. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Papírforma szerint el kell hagynod.

De ha újraindítod a parkolást, akkor nem értem mi alapján büntetnének meg. Legfeljebb azt mondod, hogy elhagytad a helyszínt és 1 perccel később ugyanott leparkoltál. Bizonyítsák, hogy nem így történt.

2023. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
El kell hagyni.
2023. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell onnan állnod, mert nem tudsz újabb parkolójegyet venned egy bizonyos ideig. Pont ezzel érik el, hogy ne marad folyamatosan ott.
2023. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletben el kell hagyni a helyszínt, de a gyakorlatban ezt senki nem ellenőrzi. El kell indítani ilyenkor a parkolást újra, és kész.
2023. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös pont tegnap próbáltam ki és simán elindította újra
2023. márc. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!