Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Iveco kamionokba van kamera...

Iveco kamionokba van kamera belül,ami az utasokat veszi? Vagy hangrögzítő?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kaminokbaN gyárilag nincs egyik sem.
2023. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg aztán utasok sincsenek benne.

AZ busz amiben utasok vannak.

2023. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De van utas,ha visz magával valakit a sofőr. Úgy értettem,mert a buszban van kamera,amiben a sofőr nézi a leszállókat,ajtót. Azért voltam kíváncsi,hogy a kamionban van e olyan,ami a benne ülőket felveszi. Biztonsági dolgok,más egyéb?
2023. ápr. 14. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. A buszok esete más. A csuklósokon szokott olyan rendszer lenni, amelyik az ajtókat mutatja. Rögzítő funkciója nincs. A fel- és leszállást teszi biztonságosabbá, azáltal, hogy vezető a munitorokon tudja követni a mozgásokat.

A másik egyfajta térfigyelő a bűnözők ellen.

A kaminokban elvileg idegen nem tartózkodhat. A kollégák csak nem ugranak egymásnak.

A vezetőket esetleg érő támadás nem olyan gyakori, hogy így gyártsák.

Gondolom, ha egy cég ilyeneket rendelne, akkor megoldanák.

Viszont aggályosnak tartom. A kabin otthonként is szolgál. A pihenőidőkhöz nincs köze a munkaadónak.

Nem vagyok érintett, de nem érezném jól magam, ha kisgatyóban kevergetem a lecsót, közben egy lencse bámul a képembe.

2023. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm szépen! Az utolsó mondatoddal nagyon egyetértek,mert igazából "az otthon" magánügy. Idegen tudom,hogy nem tartózkodhat a kamionban, legálisan ha utazik valaki. De más egyéb dolog is a sofőrre és "utasára" tartozik pihenő idő alatt. Meg nem épp logikus lenne,ha télleg pl öltözik valaki,a főni meg otthon nézi
2023. ápr. 14. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Én múltkor elkezdtem ráírni a menetlevélre, hogy azért nem tankoltam, mert nincs meg a pinkód, oszt pár perccel később elküldte üzenetben az irányító a kódot.....

Nem vagyok paranoiás, de ez azért már sok.😅

2023. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az szép...furi,de lehet véletlen egybeesés?!
2023. ápr. 15. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy az, gondolom aki előttem volt a kamionnal, az szólt, hogy nincs meg a kód, vagy valami ilyesmi.

Amúgy, most akkor mész a paliddal kamionozni és félsz hogy este felveszi a kamera ahogy leesel a felsőágyról alvás közben, vagy mi?😆

Nagyon magas az a felső ágy, egyszer aludtam ott, de mikor este felkeltem, nagyon megijedtem, hogy olyan magasan vagyok.😅

2023. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt felveheti,ha leesek,max alul alszok 🤣mást ne vegyen
2023. ápr. 15. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaa, oké😆😏
2023. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!