Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit feljelent...

Hogyan lehet valakit feljelenteni ittas vezetésért és 2-3 sör naponta meddig kimutatható?

Figyelt kérdés
Egy-két teljesen kikészít egy férfi az utcában. Idénymunkára jár el külföldre télen, de utána egész évben itthon vakargatja és van egy telke, ahol ezt azt csinál. Ez az "én vagyok a világ Ura és az Istene" tipusnak írnám le. Ez egyre fokozódik. Mindegy milyen napszak van, ünnep vagy hétvége, zúgat az összetákolt autóival, nincs tekintettel semmire. Ezt úgy 5 percenként képzeljétek el. Azt ne tanácsoljátok, hogy beszéljük meg, mert képtelenség sajnos. Csak a cigi meg a pia meg a jövés menés van. Önkormányzat max felszólítja, de nem fog belemenni a dologba bőszen, mert falun "mindenki a mi kutyánk kölyke". Addig tudja tartani magát, hogy nem iszik, amíg hosszabb útra megy, de utána látom mindig a sörösdobozt markolássza. A fát is a tákolmányon lopja haza ittasan. Amúgy ki bírná fizetni, nem szegény csak neki ezt is lehet nyíltan. Soha senkit nem jelentettem fel, de már teljesen beteg vagyok, hogy a saját otthonomban egy órát nem tudok kint csendben eltölteni. Tudom baromi nevetségesen hangzik, de vége lett az idegeimnek teljesen. Semmi jobb nem jut eszembe, csak ha elkapnák ittasan és elvennék a jogsiját. Annak ellenére, hogy ilyen, elég népszerű személy, mert mindenre ráér, meg volt katona és itt bratyizik a rendőrökkel is. / Megjegyzem a fát azok is lopják, de azt legalább nem hallom. / Hát most lementem emberileg mélyre lehet, de hogy a jó istenben lehet valakit feljelenteni, hogy el is kapják? Nyilván nem fog egy autó egy falusi utcában álldogálni rá várva. Minden ötlet érdekel, hogy tudnám "kicsinálni", ha az ittasságon kívül más jó ötlet van az is. Középkorú nő vagyok, tudom nem szép dolog a bosszú vagy minek nevezzem, de attól félek, hogy egyszer kimegyek és fejbe vágom valamivel amikor már elborul az agyam, vannak ilyen pillanataim is már sajnos. Ez az a szint, amikor az ember tartása oda lesz. Ne beszéljetek le róla, mert elhatároztam a tettek mezejére lépek, csak a hogyan nincs meg.

2023. ápr. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A szöveg kétharmada felesleges szócséplés. És mindent írsz ömlesztve. Mi a bajod?

Hogy ittasan vezet, plusz bagózik, plusz lop.

Még mi?

Feljelenteni rendőrségen lehet valakit. De ha nem bizonyosodik be, amiket állítasz, te kerülhetsz bajba.

2023. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a rendőrségen lehet bejelentést tenni, hogy vélhetően ittas sofőr közlekedik itt és itt, aztán a többi az ő dolguk.
2023. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megint Te?
2023. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak aztán ne valamelyik börtönben leld meg a nyugalmadat.

A tettek mezején átvezető út biztosan helyes?

Ja, bocs! A csajok rosszabbak tudnak lenni a börtönben, mint a ferfiak.

Ha annak a járműnek van érvényes forgalmija, akkor annyiszor használja, ahányszor akarja.

Ha valami csettegő, az elég zajos , de arra is a fenti vonatkozik.

A zaj miatt burtokvédelmet kérhetsz.

Kijönnek műszerrel, megmérik mennyi decibel. Ha határérték alatt van, akkor onnan nincs tovább.


Az ittasság: Szó sincs róla, hogy helyeselném, de országszerte megfigyelhető, hogy néhány sörből, borból, felesből nem csinálnak nagy ügyet a falusiak.

2023. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!