Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes a Liszt Ferenc Repülőt...

Érdemes a Liszt Ferenc Repülőtéren levő (fizetős) kilátóba elmenni? (már ha egyáltalán (még) működik)

Figyelt kérdés

A jövő hétvégi (idei ötödik) bp-i kirándulásom (vidéki vagyok...) egyik fő programja a Liszt Ferenc Repülőtér kilátójába való elmenetel lenne... Egyszer már voltam ott 2021-ben (szintén májusban, ha jól emlékszem), de az a COVID kellős közepén volt, és NAGYON kihalt volt a repülőtér is, és amit a kilátóban láttam, az is NAGYON kihalt volt... Alig volt a másfél-két óra alatt 1-2 leszálló gép, amíg ott voltam...


Ha jövő héten hétvégén (szombaton vagy vasárnap) megyek, akkor már annál BIZTOSAN SOKKAL több mindent fogok látni a kilátóban? Mármint nem 2 óra alatt csak 2 db repülőgépet összesen? Mert ha ugyanolyan kihalt lesz megint, mint múltkor (2 évvel ezelőtt), akkor nem sok értelme lesz (megint) oda elmenni... Ezért kérdezem ezt meg így itt (is), hogy mire számítsak...



2023. máj. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NEM, kifutók végénél intenzívebb élményt kapsz INGYEN is. :)
2023. máj. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!