Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mi számít...

Forgalmi vizsgán mi számít lassú haladásnak a városban?

Figyelt kérdés
Azért buktattak meg mert lassan mentem városban kb ez olyan 40 km-h de más hibám nem volt, a 42. percben. Papírt szoktak adni a bukás okáról mert én egyszer sem kaptam eddig semmit, mikor pedig számon kértem nem adnak ilyesmit ez igaz? továbbá ezért buktatnak mert 40-el megyek? de más hibám nem volt ráadásul a vizsga végén már ez hihetetlennek tünik nekem igencsak.

2023. júl. 3. 18:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy manapság van-e még fizikai papír, lehet már csak digitális az egész, nem tudom. De a 40 az tényleg lassú. A városi forgalom 48-50-re (de MINIMUM 45-re) van kialakítva, például a lámpák ehhez vannak igazítva. Egy zöld hullám csak akkor zöld hullám, ha haladsz normálisan 50-nel. 40-nel feltartod a forgalmat.
2023. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez számít annak, mi a kérdés?
2023. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha minden adott az 50-nel haladáshoz, és te sokáig csak 40-nel mész, akkor bizony ezért buktatnak. Feltartod a forgalmat konkrétan.
2023. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezzel feltartod a forgalmat, és megszeged a kreszt, ha egyébként semmi nem indokolja (pl. időjárás, rossz látási viszonyok, stb.), hogy lassabban haladj a kelleténél.


Rendkívül idegesítő tud lenni, mikor a két sávoson, 60-as táblánál valami gyökér 50-nel döcög a belső sávban kilométereken keresztül...

2023. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali bukást érő hiba: “nem képes felvenni a forgalom ritmusát, akadályozza a forgalmat, vagy a vizsga időtartama alatt túlnyomó részt indokolatlanul lassan halad”

vagy

kaphatsz sima hibapontot is érte: “nem törekszik a forgalmi-, látási- és útviszonyoknak, valamint a jármű sajátosságainak megfelelő sebesség megválasztására (indokolatlanul lassan halad)”. Ha ez a 10. hibapontod akkor ez is lehet a bukást érő hiba. Ilyen hibapontot pl én is kaptam a vizsgámon, de nekem lett összesen ezzel együtt 3 és átmentem.

2023. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én is a hibapontokat kérdeztem meg hogy milyen alapon buktat ha nem volt hibapontom a vizsga alatt. Mert a kérdésemre adott válaszban azt mondta hogy nem követtem el semmi hibát csak ezt.Ebből következtettem hogy ezért az egy dologért buktatott meg???
2023. júl. 3. 20:35
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Megbuktathat csak ezért, 8. pontban listázzák a hibákat amikből egy is elég hogy azonnal bukj:


[link]

2023. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el semmi hibát, csak ezt, de ezt vélhetően huzamosabb ideig csináltad, szemétség a biztostól, hogy az utolsó percekig kivárt ezzel a megsemmisítő ítélettel, de emiatt ugye nem buktathat meg az első 10 percben, hanem a végén vet szummát, hogy túlnyomó részt indokolatlanul lassan haladtál-e vagy sem.
2023. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem hogy olyan van e hogy egy csaj vizsgázó csak 15 percet vezet le a vizsgából és sikeres vizsgát tesz annak ellenére hogy remegett és nem tudta tovább folytatni ezért megkérték hogy vezessen vissza mert jó lesz mert egyébként ha nem izgul aranyos és összeszedett. Csak azért kérdem mert közvetlen rokonommal történt itt és sok csajtól halottam ezt hogy 20 percet kellett csak levezetniük és ők mind a közvetlen közelről ismerem őket.
2023. júl. 3. 22:18
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem nem feltétlenül szemétség, hiszen lehet arra várt, hogy a tanuló észreveszi magát, és felveszi a tempót. Nyilván ahogy mondod itt a végén nézi az összképet.
2023. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!