Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Bolt Taxihoz csatlakozhatok...

A Bolt Taxihoz csatlakozhatok úgy, hogy nem saját autómmal taxizok ?

Figyelt kérdés
A neten sehol nem találtam infot, semmilyen emberi nyelven arról, milyen konkrét feltételeket kell teljesíteni a taxi sofőrként való csatlakozáshoz. Különösen az érdekelne a cég biztosít-e igény esetén saját autót ahhoz, hogy Bolt partnerként csatlakozva taxizásból pénzt keressek. A Bolt bármilyen nyelvő honlapján alapvető infokat nem közölnek, mindenáron be akarnak hajtani a Csatlakozom sofőrként" témájú weblapjukra, még mielőtt bármi fontosat megtudhatnék.

2023. júl. 11. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A taxisok éppen nyiszálják a BOLT torkát. El akarják üldözni az országból, mint tették azt az Uberrel is. Szerintem várj ezzel!
2023. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Láttam egy olyan filmet, hogy über gáz. Érdekes.
2023. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Baranyai Máté András ***** válasza:
Nem fogják mindenki orrára kötni, mivel az autóbérlés meg bejelentés elég feketézve működik. Autót bérelsz valakitől, és azzal lépsz be. Nem a bolttól bérelsz és nem a bolt jelent be, hanem a cég
2023. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Baranyai Máté András ***** válasza:
Facebookon lepj be a minden ami taxi adok veszek csoportba, orr hirdetnek berautokat
2023. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már a taxis képzésed megvan, akkor ott tuti szembejött veled milyen lehetőségek vannak. Menj vissza a suliba ahol letetted és találsz hirdetést autókról.
2023. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 :D
2023. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
@ 5. Nem tudtad eddig, hogy nem kell "taxis képzés" ahhoz, hogy taxizz Magyarországon ? Egy PÁV II. vizsgát kell letenni, oszt jónapot.
2023. júl. 22. 18:12
 8/10 A kérdező kommentje:

@ 3 , 4 : Köszönöm Máté.


Szóval vannak olyan cégek, akik üzletszerűen azzal foglalkoznak, hogy taxiként levizsgáztatott autókat kölcsönöznek Butapesten wannabe taxisoknak ?

2023. júl. 22. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Taxizok és azt állítod nekem, hogy nem kell taxis képzés hozzá. Rendben, akkor sok sikert!


Remélem érettségid azért van, mert ugyan az még nem kell hozzá, de nagyon nem ártana.

2023. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már kell ?

Korábban nem kellett csak Páv II., amikor taxiztam.


Erről a kötelezettségről tudsz linket adni?

2023. júl. 25. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!