Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest Déli Pályaudvaron ,...

Budapest Déli Pályaudvaron , hol van lehetőség a kerékpárt félvinni a vonat indulási szintre ? (lépcsőzés nélkül)

Figyelt kérdés

Több Kerékpárral szeretnénk felszálni egy induló Balatoni járatra, viszont sehol nem találtam fel vezető utat kerékpárral. Eddig lépcsön vittem, de sok csomagnál, és nehéz kerékpárnál elég kimerítő,kellemetlen.

Hol tudok egyszerűen feljútni az induló vonatokhoz ? (Lépcső,lift nélkül)

Köszönöm a válaszokat !



2023. júl. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Innen:


[link]

2023. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. júl. 20. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az Alkotás utca felől.
2023. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Ez komoly? Szerintem ha egy ilyen pici állomást nem sikerült körbejárni, akkor inkább ne is menj el túrázni, mert el fogsz tévedni csóró!

Pro tipp: a Balatoni túrázásnál arra figyeljetek, hogy a sok víz mindig ugyanazon az oldalatok felöl legyen és akkor ugyanoda értek vissza ahonnan elindultatok!

2023. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tisztelt Komolytalan hozzászoló !

Nem mindeki a fővárosban, vagy környékén lakik, hogy legyen ideje körbejárniaz állomást. Amikor az ember átutazóban van,(Nyugati-Déli) és van 10 perce a vonat indulásáig nem körtúrát fog az állomás körül tartani.Sajnos az akkor éppen megkérdezett ott dolgozók (B+N, jegyvizsgálók) sem tudtak megfelellő választ adni. Déliből most indulunk elsőre csapattal...

Üdv.:

6 balatoni körtúrát már teljesitő csapat, a Balatontól 400 km-erre.


Köszönöm az eddigi segitőkész hozzászólásokat!

Az előitéletekkel teli, és rossz indulatú hozzászolásokat sajnálom.

2023. júl. 21. 08:49
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
@4: próbálj meg nagy forgalomban a túloldaláról odakeveredni ahhoz a bejárathoz mondjuk cargoval és megérted. Hidd el nekem, volt már kellemesebb élményem is...
2023. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!