Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga tippek,...

Forgalmi vizsga tippek, hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
50 óra vezetés után pénteken vizsgázok, de még mindig nem érzem magabiztosnak magam, habár nem vétek súlyos hibákat. Az oktatóm sem segít, folyton csak lehurrog, (amikért eddig sosem, pl ha nem sokerül pöccre a tolatás) főleg így vizsga előtt, és felidegesitem magam rajta. Hogyan tudnék higgadtabban hozzáálni?
2023. aug. 27. 16:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul a családtagok se hisznek bennem, mintha törvényszerű lenne, hogy úgy is megbukok, mert ők már 20-30 éve vezetnek, és hát ők jobban tudják mit hogy kell. Habár ugyan ez volt kresz vizsgánál is, ott elsőre átmentem, csodálkoztak is..
2023. aug. 27. 17:01
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Deákigazolvány a vizsganiztosnak.
2023. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sose arra koncentrálj vizsgán, hogy mi az amin meg tudnak buktatni, hanem csak az előtted lévő feladatra koncentrálj.

ha valamit esetleg elrontasz (de nem mondják, hogy húzodj le jobbra), akkor utána már ne kattogj azon, menj tovább és csináld a következő feladatot.


Képzeld el otthon a vizsga előtti napokban, hogy mész végig a forgalmi vizsgaútvonalon és hogy mindent jól csinálsz, minden nagyszerűen megy és a végén gratulálnak neked és 2 nap múlva már mehetsz is a jogsidért az okmányirodába :)

2023. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2023. aug. 28. 21:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk, csak én jövő héten vizsgázok.

Ügyesek leszünk, menni fog nekünk!

2023. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem, holnap kiderül ☺️
2023. aug. 31. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos megbuktak😐😐
2023. szept. 2. 08:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, ha nem most, akkor majd legközelebb menni fog!
2023. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült sajnos. Pénteken újra próbálkozok.
2023. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!