Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga hibák?

Forgalmi vizsga hibák?

Figyelt kérdés

Ma volt egy sikertelen forgalmi vizsgám. Hibáim:

-Lefulladtam 2x, az nem lett volna baj, de kicsit gurultak hátrafelé

-megfordulás egy íven, a fordulóban előttem volt egy autó, nem tudtam egy íven megfordulni, javitás után kicsit rámentem a fűre

-Sávváltáskor elvileg nem eléggé voltam körültekintő(fejmozdítások), index lekapcsolodott

Hogyan tudnék jobban odafigyelni ezekre? 50 óra vezetés után el vagyok keseredve, tudom, hogy ezek nagy hibák.


2023. szept. 1. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj még, vegyél még pár órát. Nem ciki, nem mindenkinek ugyanannyi óra alatt sikerül megtanulni. Plusz kérdezd az oktatódat, hogy látja a helyzetedet, véleményezze.


De amúgy ezeket egy vizsgán követted el? A megfordulásnál padkára felhajtás már önmagában bukta.

2023. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szégyenlem, de egy vizsgán követtem el, ezért is vagyok egy kicsit elkeseredve.
2023. szept. 1. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kérdeztem, csak az általad írtak olyan hibák, amikért önmagukban is buktathatnak akár, és ugye utána már nem engedik végigvezetni általában.

De gondolom akkor a megfordulásos eset volt az abszolut ok.


Még annyi jutott eszembe, hogy találsz a neten forgalmi vizsga minősítő lapból mintát, amin rajta vannak, hogy mik a sikertelenséget okozó hibák. Azokat is nézd át, és próbáld elkerülni.

2023. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2023. szept. 1. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!