Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy saját gokart üzemeltetése...

Egy saját gokart üzemeltetése mekkora összegeket emészt fel?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit hülye kérdés azonban szeretnék kapni egy képet nagyjából, hogy mire számíthatok.

Egy Rotax Maxot szeretnék venni a közeljövőben, kizárólag hobbi használatra.

A hobbi használat nálam annyit jelent, hogy nagyjából havi 2-3 alkalommal pár órát használom egy pályán. Tudom, hogy a pályahasználatnak is van díja, nem ez érdekel.

Ami kicsit aggaszt az az, hogy nem vagyok egy ügyeskezű szerelő típus és nem tudom, hogy ezeken a gokartokon mennyit kell egy-egy hétvége során-után bütykölni. Az, hogy cserélem x óra után az alkatrészeket az nem gond, van ki segítsen. Viszont nem tudom mennyit kell velük egy edzésnap során foglalkozni, amit ott helyben kell megoldani.

Nem szeretnék úgy járni, hogy beleugrok és megveszem, aztán majd csalódok és elmegy a kedvem az egésztől.

Remélem nagyjából érthető, hogy mit akarok kihozni a kérdésből.



2023. szept. 3. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul is fogalmaztam meg a fő kérdést, nem is csak az anyagiak érdekelnek, hanem az is, hogy mennyi a babrálás velük, mennyi kis apróságra kell költeni amire nem is gondoltál volna mielőtt elkezdted űzni ezt a hobbit.
2023. szept. 3. 19:26
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Attól többe kerül.
2023. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!