Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez miért van az autópályán?

Ez miért van az autópályán?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy autópályán ami felújítás miatt a leállósávban kell menni, 80-al lehet menni. Mögöttem egy kamion jön.. és egy pár perc múlva mint egy idegbeteg kezd el rám reflektort ki be kapcsolni... hogy ilyenkor mint vár??? Gyorsabban nem fogok menni.. mivel előttem is vannak...

2023. szept. 9. 11:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy bunkót, felejtsd el.
2023. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ma 17:34


képzeld el én is itt élek 10 éve, pontosan ezért írom. Az A8-on rendszeresen járok, meg északi irányba is, meg München felé. az meg hogy Nötigung a kutyát sem érdekli, ez a 2 szavas német szokincs mániájuk. mást se tudnak csak Nötigung, meg Beleidigung. igazi szerencsétlen népség, akik túl sokat képzelnek magukról. egy magyar, lengyel, szlovák simán kenterbe veri őket bármiben, de főleg vezetésben. ha voltál már Szlovákiában Bécstől Kassáig, nézd meg ott hogy vezetnek es itt hogy. 20 km-en sehol senki, de Jürgen beáll a középső sávba, hogy neked 2 sávot kelljen váltanod hogy megelőzd. aztán csodálkoznak, de a legnagyobb baj, hogy nem ertik miért baj ez, meg mitől van állandoan stau. a 90%-uk alkalmatlan a vezetésre. a masik, amikor Bundesstrassen megy 70nel mert jó az idő az bámészkodik, igaz, hogy mögötte 20 km-es a sor, de leszarja, a lényeg, hogy Wohlfühl meg legyen.

2023. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22 és münchen meg bayern az mióta hannover? Hodd el màsképp hülyék itt. Én jártam délen, ezek szerint te erre nem nagyon. Nálatok 70-nel vonatoznak belsõben, míg az lkw 90-nel elmegy a szinte üre külsõben. Igazam van?


Na az a2 tök más. Tele mittelspurschleicherrel, hämmlerwaldnál napi szinten van súlyos baleset, sok a vw csoportos drängler.

2023. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Illetve fura, hogy általánosítasz a németekkel kapcsolatban. Sokfélék, ahogy otthon sem csak tahók vannak, mint sokan mondják.

A szlovákok rendben vannak, az osztrdákok is. A lengyelek max sunyiságban jobbak.

Az a2-n szinte minden pl rendszámos középen szüttyög.


Egyébként sokmindenben egyetertünk, hogy sok a bamba köztük, pl a szembejövõben baleset, de dugó van, mert meg kell bámulni.


De az marhaság, h nem foglalkoznak a nötigunggal. Ha bejelented, van tanúd, felvételed, akkor az pénz nekik, és üresek a kasszák.


Tavaly óta nagyon pofátlanul tolják. Rendezvény, leparkolok jobbra, záróvonalig nem volt ki a 3m, jogosan várt is a csomag.

DE! Megpróbáltak egy balos parkolást is próbáltak ráhúzni plusz 20 euróért.


Fénykép, reklamáció után: ok, bocsila tévedett a kollégnõ, fizesd csak 15-öt.

2023. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mindig 2 oldalról kell vizsgálni a dolgot. Miért van az, hogy engem pl sosem villognak le? Pedig az utóbbi években már alig szoktam gyorshajtani.
2023. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én azért szoktam kamionosként idegbeteg lenni ilyenkor, mert én megyek 90-el 85-el, és jön a paraszt látja a 80 as táblát, de még azért megelőz hogy aztán befékezzen előttem 80-ra (ami valójában 75). Én meg sose lassítok le útépítéseknél, megyek tovább 85/90-el, ez már az én szegénységi bizonyítványom de leszarom, és nincs is gondom azzal aki betartja és be akarja tartani, de akkor ne engem fékezzen már le, hanem maradjon mögöttem és tötymörögjön 80-al. Itt az elvekről van inkább szó, amikor a másik a pofádba szarik ezzel hogy lefékez, de az meg már mindjárt nem tetszik neked ha ő csinál valami olyat ami neked nem tetszik, pl villog rád. Nem qrvára mártírkodás egy kicsit?
2023. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Azért hozzáteszem, bár én ha megelőzlek, nem fogok 75-re fékezni, de én is direkt megelőzöm még az utolsó pillanatban is a kamiont. Nem látok tőled semmit, és ha meg kell állni, jó sok idő, mire elindul a géped, semmi kedvem mögötted lenni.
2023. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!