Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő egy lökhárító...

Mennyi idő egy lökhárító javítása/fényezése?

Figyelt kérdés

[link]


Már negyedik napja festőnél van az autóm, és még nincs kész. Két hétig vártam időpontra is, tehát csak akkor vittem a szakihoz, mikor azt mondta, hogy ráér, és előtte már elkérte a színkódot is, hogy beszerezze a festéket.



2023. szept. 10. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló jellegű javítást nekem letudták 3 nap alatt. Mivel az én autóm napi használós így ez nekem sok idő lett volna így lekaptuk a lökhárítót a javítás idejére, és addig anélkül használtam az autót. Mi abban maradtunk hogy odamegyek, leszerelik, és megjavítják. Mivel egy tartó fül is törött volt így maga a javítás után amikor már csak a fényezésre kellett előkészíteni annyit kértek hogy aznap délután ugorjak be 20 percre hogy rápróbálják az autóra hogy rendesen passzol-e, mivel az autót nem tudtam nélkülözni így ezt a módszert választottuk ami lassította a folyamatot, de akkor mivel jó volt minden, így már el is kezdték előkészíteni a másnapi fújásra. Nekem annyit mondtak hogy másnap megfújják korán reggel elkezdik, dél környékén tervezik felfújni az utolsó lakkréteget és onnantól 24 óra a száradás majd utána hívnak hogy menjek, felrakják és ennyi.
2023. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt le szokott zajlani nekem az ilyesmi.
2023. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Maga a munka három nap.

Egy napon gittelés, másnap festhető, harmadik nap viheted.

Ha a javítás konkrét időpontját is megbeszéltétek, és a festék beszerzéséről is előre gondoskodott volna, akkor ennyiből tart.


Persze, "ha az a volna, ott nem lett volna".

Máskor kerüld el ezt a műhelyt.

2023. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont múlt héten akartam javíttatni, tényleg csak egy apró sérülés. Kérdeztem, hogy mennyi idő... azt mondta kb 1.5 hétre ott kéne hagyni az autót. Mondtam, hogy akkor máskor viszem, mert most nem tudom otthagyni ennyi időre. Köszi, hogy írtátok, akkor én is viszem máshová.
2023. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi munkajuk van, van e festekuk hozza. Hivd fel oket h mivan vele, mert mar kene. Elmondjak szerintem mit kell csinalniuk meg, mit csinaltak meg eddig.
2023. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!