Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten az Andrássy úton...

Budapesten az Andrássy úton hogy van a parkolás?

Figyelt kérdés

Főleg az Oktogontól befelé eső részre gondolok.

Úgy értem ingyenes? Mert se parkolóautomatákat nem látok sehol, sem pedig a kocsik ablakában cetlit, bérletet vagy bármi ilyesmit, tehát ebből eddig arra következtetnék hogy ingyenes. Viszont nekem eléggé gyanús, hogy Budapest belvárosában ingyenes lenne a parkolás a legfontosabb sugárút mentén, miközben minden méteren fizetni kell egész Pesten, plusz rémlik mintha láttam volna már az Andrássyn kerékbilincses autót (bár erre nem esküszöm meg, lehet máshol volt és nem pont az Andrássyn), szóval ez gyanús nekem. De ha meg fizetős, akkor miért nincs egyik autón sem semmi olyan amiről lehetne tudni hogy fizetett?

Szóval nem értem ezt, valaki aki jártas arra fel tud világosítani?



2023. szept. 11. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Oktogontól befelé fizetős.

Az Oktogontól kifelé a szervizutakon ingyenes a parkolás.

2023. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bérlet nincs kilön felragasztva, rendszám alapján negy. A szélvédőmatricát olvassák le kodolvasóval.

Valamint a mobilparkolás is elektronikus, a cetlis parkolóautomatákat már nagyon kevesen használják.

2023. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt látod a fizetős zónákat.

Amint látszik az Oktogontól a Hősök teréig nincs parkoló zóna, tehát ingyenes.

Az Oktogontól befelé: 600 Ft/óra


Kerékbilincset a tilosban parkoló autó kap. Ha nem fizetsz, akkor csak mikuláscsomagot kapsz.


A többség már online vagy sms-ben fizeti a parkolást, így rendszám alapján megy az ellenőrzés.

2023. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!