Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik olyan elektromos...

Létezik olyan elektromos roller amelyik viszonylag könnyű de van felfüggesztése vagyis rugózása és nem olyan mint a legtöbb ami szét rázza az ember agyát ?

Figyelt kérdés
A decathlonos rollerek az tök jó volt viszont nem elektromos de ráálltam egy elektromosra amiben nem volt rugózás és szét rázta az agyamat is olyan kéne ami viszonylag könnyű van benne rugózás és elektromos is tudtok e ajánlani ilyen márkát?
2023. szept. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2023. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MolotovPunk ***** válasza:
Ha olyan járművet akarsz, ami két kerekű és jól halad emellett rugózik is, tehát van rajta teleszkóp, akkor roller helyett biciklit vegyél, vagy esetleg motorkerékpárt. Azokon legalább ülsz és a huppanós utakat is simán bírják. A roller balesetveszélyes nagyon kis kerekei miatt, ráadásul azon állsz.
2023. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mar tudtam venni rollert! imádom !!!


[link]

2023. szept. 15. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Etwow tényleg jó választás! Azt mondják az egyik legjobb, ha nem a legjobb a pálcika rollerek között. Hihetetlen, hogy alig 12 kg mellett ekkora teljesítmény nyújt!


Szemeztem vele én is, csak azok a 8"as kerekek, én biztos nem mernék vele 30-al menni. 20 km/ó felett komplett védőfelszerelés lenne rajtam (bringásbukó meg az összes hajlat védő). Nekem Ninebot Max G2 van, ami jóval robosztusabb nagyobb kerekekkel, de azon is rajtam van a bukó még a csuklóvédő (talán kéne térdvédő is, csak egyszer törik szilánkosra az ember térdkalácsa, de aztán sosem lesz már a régi...). 25 km/ó- ra van korlátozva a G2, de sokszor az is sok a biciklis forgalom között. Pedig a G2ön még meg is van a biztonság érzetem.


Nem akarok én senkit elijeszteni/megijeszteni a elektromos rollerezéstől még túllihegni se, de csak egyszer essél le róla csupaszon egy nagyot és a pokolba fogod kíváni még azt is, aki kitalálta. Kell a védőfelszerelés, bárki, bármit mond!

2023. szept. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!