Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos Rollert Zirc...

Davy82 kérdése:

Elektromos Rollert Zirc környékén hol lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Elektromos Rollert Zirc környékén hol lehet tölteni, illetve egyáltalán van nyilvános töltőállomás e-rollerekhez? Autós töltőállomáson van 230v-os dugalj, vagy ez most hogy oldható meg?

2023. szept. 19. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Elektromos Roller
Töltő
Töltőállomás
Nyilvános
Ninebot
Konnektor nyilvános helyen
Túra elektromos rollerrel
Segítség
3 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, esetleg munkahelyen (?!).
2023. szept. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bemész egy étterembe kajálni és megkéred őket szépen.
2023. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol van konnektor. Pl. egy kocsmába vagy étterembe beülsz és megkéred, hogy tölthesd.
2023. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Veszprémbe a kútnál tudod tölteni.
2023. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor lehet, hogy Zircen a MOL kútnál is lehet...?!
2023. szept. 20. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

A MOL honlapja szerint Zircen nincs elektromos töltőhely.


MOL Plugee néven építenek ki hálózatot, és a tájékoztatójuk szerint minden elektromos jármű töltésére alkalmasak; nem tudom, a rollert beleértik-e? Mindenesetre van AC, azaz, váltakozófeszültségű csatlakozópont is.


[link] ← itt van térkép is, és lejjebb görgetve, listás felsorolás is. A jobb szélen levő + jelre kattintva elolvasható, hogy pl. kell-e töltőkábelt vinni.

Van egy figyelmeztetés, hogy „Az oldalon található lista csupán tájékoztatásul szolgál, a töltőberendezések valós idejű elérhetősége vagy állapota kapcsán minden esetben hívjátok az ügyfélszolgálatot.”, de ezt úgy értem, hogy a közöltekkel kapcsolatban ajánlják a valós állapotról történő érdeklődést.


A töltőállomás keresőjük használata során egyik helyen sem találtam a szolgáltatások közt, hiába van a Plugee listán, pedig jónéhány helyen még ingyenes kutya chip leolvasót is felsorolnak.

2023. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: az AC itt valószínűleg Type2 csatlakozót jelent, nem a mezei 1 fázisú, 230 voltos dugaljat.


De ha bemész a shopba, veszel egy üdcsit és illedelmesen megkéred, hogy hadd dugd be a fali konnektorba, akkor valószínűleg nem kergetnek el.

2023. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ. Magyarul csak empátia alapján lehet rollerel messzebbre merészkedni, mint a hatótávolsága... A szívás, hogy 16 kilométerre lakom Zirctől, a rollerem 30km hatótávolságot bír és ténylegesen kipróbáltam, pár kilométerre álltam meg az otthonom előtt... egy fél órás töltéssel simán megjártam volna.
2023. szept. 21. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!