Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik határátkelőhelyet...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Melyik határátkelőhelyet válasszam, ha Nagyváradra akarok utazni személyautóval ?

Figyelt kérdés
Én az ország nyugati felében lakom, viszonylag ritkán járok Romániába. Olyan meber válaszát várom, akinek van tapasztalata, hogy milyen várakozási idők szoktak lenni a magyar-román határon. Szombaton Nagyváradra kell utaznom, 10-11 óra körül érek majd a határhoz. Azt látom két lehetőségem van, vagy az M4 autpálya (Nagykereki-Bihar), vagy pedig a régi 42-es út (Ártánd-Bors). Vajon melyiknél szokott kevesebb lenni a várakozási idő ?

2023. szept. 25. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
M4.
2023. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ártánd
2023. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves anonim ! Ha normális választ nem tudsz adni akkor inkább ne válaszolj. Nem vagy vicces a két különböző egymásnak elletmondó válasszal.
2023. szept. 26. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez két különböző anonim válaszoló válasza.


A rendőrség oldalán megtalálod, hogy éppen mennyi a várható várakozási idő:

[link]

2023. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy lenne a sor, érdemes próbálkozni Pocsajnál vagy Körösnagyharsánynál, szombatonként nyitva a határátkelő napközben (feltéve ha magyar vagy román állampolgár vagy).
2023. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok (és igen, NEM vagyok az 1-es - jó lenne minimálisan tisztában lenni, hogyan működik az oldal, főleg, mielőtt vádaskodni kezdesz, ahelyett, hogy megköszönnéd).

ÉN sokat járok arra, és teljesen meg vagyok elégedve az ártándi átkeléssel, valamint azzal, ahogy azon az útvonalon be lehet jutni a városközpontba.

2023. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bors, Nagylak

Kisebb vámok, amik kevésbé firgalmasak: Nagyszalonta, Székelyhíd, Turnu

jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "régi" 42-es út. Akkor beszélhetnénk régi 42-es útról, ha időközben újraszámozták volna. A 42-es főút jelenleg is 42-es főút.
jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!