Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tatabányán hol vannak olyan...

Tatabányán hol vannak olyan utak ahol lehet nyugodtan motorozni?

Figyelt kérdés
Jogsi után szeretnék venni egy motort és azzal szeretnék gurulgatni nyugisan.

2023. szept. 25. 23:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha van érvényes jogosítványod, forgalmi engedélyed, illetve motorod akkor bárhol lehet, ha nyugalomban szeretnéd akkor az 1-es főutat pl kerüld, de a többi mind jó, feltéve ha nem szabálytalankodni szeretnél, mint oly sokan akik ilyet kérdeznek!
2023. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 veterán vas ***** válasza:
97%
Szerintem érvényes forgalmival és jogosítvánnyal mindenhol nyugodtan lehet közlekedni. 😉
2023. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Google mapson szoktam kinezni a mocis kirandulos utakat
2023. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%
A Turulhoz nagyon sokan fel szoktak motorozni, legalábbis mikor ott laktunk, akkor nagyon sokan jöttek arra motorral.
2023. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
4. a szép erdős résznél tényleg nagyon hiányozna az a hangos motorhang és az a bűz.
2023. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
Bárhol, ahol a Kreszt betartod!
2023. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol nem?
2023. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. voltam. Egy nagyon kedves üzenetet kaptam, melyet itt idézni nem lehet a trágár szavak miatt. De hát igénytelen embertől, aki bűzlik a motorbűztől, nem is tudom, mit lehetne várni. ;) Gondolom, majd kivágják az erdőt is, mert a motorzaj és a motorbűz sokkal jobb.
2023. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös, én is írtam valami cifrát majdnem, hát mi a különbség az autó bűz meg a motor búz között? semmi. a motor az nyilván hangosabb, de legalább az állatok megszeppennek tőle, és nem mernek kiálni az útra, most aki a 21.-században él, és nem a halál foaszán kint a dülő utakon, az már valszeg hozzászokott az állandó motorzajokhoz, nem hinném, hogy ez számítana...
2023. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!