Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motoros vagy kerékpáros életmód?

Motoros vagy kerékpáros életmód?

Figyelt kérdés
Melyik életmódot tartod szebbnek? Miért? Mint kívülálló és mint valamelyik életmódot folytató is érdekel a véleményed!

2023. okt. 15. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

Életmód vagy hobbi? Egyértelműen a motorozás. Évekig enduroztam volt gyengébb/erősebb motorom is. Nem tudom leírni milyen érzés, de az biztos hogy olyankor a külvilág kikapcs és csak a pillanatnak élsz. meg volt 1-2 necces szitu amikor lepergett előttem az életem :DD


https://www.youtube.com/watch?v=YUJkURHl03U&t=373s


https://www.youtube.com/watch?v=Y9c_Pb_NBeI

2023. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen a kerékpáros.

A motorozás jóval drágább (igaz, a bringázásban is horribilisak az összegek), környezetszennyezőbb, veszélyesebb, kevésbé sportos.


Fantasztikus érzés, amikor bringán megcsinálod az első 100-as, 200-as, 2000 méter szint feletti workoutod.

2023. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Kerékpáros. Saját erejével jut el helyekre. Ez számomra sokkal pozitívabb, mint egy motoros, aki benzint égetve "túrázik" és a zajos gépével zavarja a nyugalmát állatnak-embernek.
2023. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Először is attól hogy valaki motorozik még sportolhat mellette. Valamint a zaj szennyezést meg a káros anyag kibocsátást ugyan úgy írhattátok volna az autósokra is.
2023. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
#4: írhattuk volna, csak autósokról nem volt szó. Az utcai versenyzős tuningautósokról, "sport"autósokról egyébként ugyanez a véleményem.
2023. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne kizárólagosan választani a kettő közül?

Amiket fentebb linkeltek videókat meg nehogy komolyan nézze bárki. A másodikat egy olyan balf*sz csinálta, akinek az égvilágon semmi kontrollja nincs a járműve felett.

2023. okt. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Motoros. A biciglisek bohócok.
2023. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Volt időszak, 17-18 éves koromban, amikor nagyon sokat bicajoztam, napi 100km simán megvolt, és akkoriban még nem volt ez az őrült forgalom se az utakon, simán le lehetett tekerni a Balatonra. Aztán apránként elmaradtak a tekerések, és vagy 25 évre száműződött a monti a garázs plafonjára. Még Csehszlovák gumi van rajta :) . Úgy 3 éve megint felütötte a fejét bennem a tekerhetnék, de vettem már egy újabb bicajt. Eleinte élveztem is, ahogy fejlődtem, feltekertem olyan kaptatón, ahol még előtte toltam a bicajt, de aztán az élet megint közbeszólt, mert olyan 12 órás, álló munkám lett, aminél 1 év után állni is alig bírtam, nemhogy tekerni még a szabadidőmben. Viszont kellett egy alternatíva, munkábajárásra, ha az autó valamiért kiesik, ekkor vettem egy 50-es motor, 2 hónap múlva pedig már korlátan A-s tanfolyamot csináltam.

Egyénfüggő, de engem 47 évesen a motorozás sokkal jobban beszippantott most mint régen, pedig 14 évesen megvolt segédmotorra a jogsim, mert akkor az volt a sláger, de valahogy mégis inkább a bicajozás érdekelt.

Most motorral, munkábajárás mellett nagyobb túrákat megtehet az ember, és sokkal inkább mehetnékem van , mit bicajjal. Illetve viszem a fiamat, közben beszélgetünk, járjuk az országot stb.

2023. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
motorosok 70% sima zajlidérc
2023. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#9 Úúúúúgy érdekelne az a reprezentatív minta, ami alapján ilyen konkrét statisztikát tudsz mondani.
2023. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!