Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szombathelyi közlekedési...

Szombathelyi közlekedési rendőrségnek van email címe amivel lehet levelezni vagy csak telefonon elérhetőek?

Figyelt kérdés

Helo!


Anyám eladta a régi autóját adás-vételivel, le is lett jelentve kormányablakban, ma meg jött egy csekk gyorshajtás miatt. Dátum/időn egyértelműen látszik hogy a szerződéskötés ideje után történt a bemérés, az új tulajdonos tette, anyám meg egyértelműen nem fogja ezt kifizetni.


Próbáltam hívni őket, de az ügyintéző csak fél 4-ig van, szóval lehet valahova e-levelet küldeni nekik, vagy marad a jó öreg postai "küldjél másolatot"/próbálkozz holnap telón?



2023. okt. 16. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a levélen van elérhetőség amin lehet fellebbezni. E-mail nem hivatalos, szóval valószínűleg ezt személyesen kell majd intézned bemutatva az adásvételit.
2023. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefon van meg postai cím, email nincs. Akkor holnap megcsörgetem őket, csak bíztam benne hogy ma letudhatom.
2023. okt. 16. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 5 másodperc megkeresni google-val, de biztos, hogy napok mire egyáltalán válaszolnak. Jobb ezt személyesen intézni, sőt az ilyen dolgok lehet nem is hozzájuk tartoznak, mivel a büntetés kiszabása is automatikusan történik.

[link]

2023. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem telefonban ugyintezes.police.hu -t mondogatta egyfolytában. Személyes ügyintézéshez bármelyik rendőrkapitányságra be lehet menni, hogy zajlik egy ilyen? Ez az első :)
2023. okt. 16. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben, vagyok parkolási helyzettel,


Majd ird meg hol, ki segített..

2023. okt. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

telefonon felhívtam őket, online is ki lehet tölteni,


[link]


lap alja: Közúti közlekedéssel kapcsolatos közigazgatási hatósági eljárások


kiválasztod amelyik neked kell (Bizonyítási indítvány a közigazgatási hatósági ügyben (Közút) vagy Fellebbezés a közigazgatási hatósági ügyben (Közút) ).

2023. okt. 17. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!