Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Üd! Pár napja elsodórtam egy...

Hersa kérdése:

Üd! Pár napja elsodórtam egy gyalogost zebrán. A gyalogos mérgesen elhagyta a helyszínt.Én kihívtam a rendőröket. Annyit mondtak hogy ha az emberke akit elsodortam jelentkezik,akkor lesz belőle csak ügy.Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan megnyugodhatsz.
2023. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentkezik, akit elsodortál, nem lesz belőle bajod. Ha el tudott menni gond nélkül, akkor nem okoztál sérülést. Azzal, hogy te hívtad ki a rendőrséget, egyértelműen bizonyítottad a jóhiszeműséged.
2023. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintünk is csak akkor lesz belőle ügy.

Vagy magadat fel akarod jelenteni.??

2023. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem lett baja. Nagyon sújosas büntetik az ilyet ha 8 napon túl gyó.ngyuló sérülést okoztam neki.Szóba sem ált velem. Takarodjak a k anyámba ennyit mondott.Megértem, csak bánt hogy nem vettem észre. 1-2napot mondott a rendőr hogy szoktak jelentkezni. De hogy ők mikor szólnak, azt nem tudom. Ha lesz belőle valami.
2023. okt. 21. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtetted, amit kell, vissza nem tarthatod , cserbenhagyás nem történt. Így napokkal később már bízhatsz benne, hogy nem sérült meg.
2023. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!