Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha folyamatosan...

Mit tehetek, ha folyamatosan rám parkolnak?

Figyelt kérdés

Még egy hónapja sincs, hogy lakótelepre költöztem, de már két alkalommal csak a csomagtartón át tudtam bejutni az autómba.

A parkoló ingyenes, senkinek sincs saját helye, mindenki ott áll meg, ahol épp van szabad hely. Csakhogy az ittlakók olyan pofátlanul parkolnak 20 centire az autómtól, hogy egyik ajtót sem tudom kinyitni, pedig vékony vagyok. Szerencsére kombim van, és hátulról be tudok jutni, de nem kellemes hátulról végigmászni az utastéren, főleg esős időben sáros cipővel.



2023. okt. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglalj el 2 helyet
2023. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Előszőr is fényképezd le a "rést", amit a másik autó tulaja hagyott neked mint beszállásra elegendő helyet, aztán mikor már benn ülsz a sofőrülésben, nyisd ki egy erőteljes mozdulattal az ajtót, de úgy hogy rendesen koppanjon az övén. Előbb-utóbb észre fogja venni a kis horpadást és onnét már talán be fogja tartani a parkolásra vonatkozó írott és íratlan szabályokat.
2023. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem rossz, de ez kicsit "kamikaze", mert közben az én autóm is sérülne.
2023. okt. 22. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Mikor megprobalsz a ket kocsi koze beferkozni hogy kinyisd az ajtot akkor veletlen karcold meg a masik autot a kulcsoddal ;)
2023. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Tegyél szeget a rád parkoló autó 2gumijához.

Elölről és hátulról is 1-et 1-et.

Majd észreveszi,hogy mi a probléma.

2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!