Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Marosvásárhelyre merre érdemes...

Marosvásárhelyre merre érdemesebb autóval menni?

Figyelt kérdés

Két utat javasol:


1, Nyíregyháza felé aztán Románia 1F és E81

2, Debrecen felé 1P és 1


Remélhetőleg jól írtam az utak nevét. Melyiken jobb az út, melyiket érdemes kerülni, meg egyáltalán érdekel Romániában ezen a részen milyen utakra ne menjek rá, amik nagyon rosszak. A román matricát meg tudom venni a határhoz közeli magyar kutakon is, vagy át kell mennem és csak a román oldalon? Mennyibe kerülnek a román matricák?



2023. okt. 23. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan? :D
2023. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az mindegy, a Román szakasz a lényeg. Magyarországon tudom merre jók az utak. A magyar nagyvárosokat a körülbelüli belépési pont miatt írtam Romániába. Nyíregyháza felé Vállalj határátkelő, Debrecen felé Nagykereki határátkelő.
2023. okt. 23. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az M4-esen menj a Liszt Ferenc 2 lehajtóig.


Komolyan.

2023. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem, akkor mindegy merre mész. A magasabb rendű utak mindenütt kiváló minőségűek.


A rovinietát a neten is megveheted.

[link]

2023. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tájékoztatásul közlöm, hogy a város Maroskeresztúr felőli részén csinálják az utat. Te meg Magyarországról indulva mindenképp onnan mész be a városba.


Készülj fel lelkileg, mert már egy hete halál ott átmenni, s kötve hinném, hogy ez mostanában változni fog.

2023. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a figyelmeztetést, hasznos lesz!
2023. okt. 23. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1es út nagyon forgalmas és veszélyes, ugyanakkor naguon élvezetes is.
2023. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Útminőség szempontjából szinte mindegy, viszont az 1F által keresztezett tájakat sokkal jobban szeretem, különösen Zilah felett a Meszesen jó átmenni.
2023. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!