Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha autópályán előttem és...

Ha autópályán előttem és utánam szorosan halad valaki, akkor kitakarhatják a rendszámtáblát a kamerák elől?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Mielőtt közel került volna, már vette, nem?!

Nem az égből pottyant oda, szorosan.

2023. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira közel nem tudsz menni. Képsorozat készül ma már, több szögből.
2023. okt. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen. Nem 100%-os a kamera rendszer hatékonysága. Velem is volt már olyan fogy véletlen felmentem olyan útra ahova nem volt matricám amint lehetett egyből lejöttem. Büntetés azóta se jött. Mázli is kell ehez persze lehet kitakart egy teherautó vagy hasonló dolog történt
2023. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Persze, csak jöjjön valaki ugyanúgy a seggedben, mint te a másikéban. Tiszta haszon amúgy is, gondolom olyan autóval jársz amit olcsóbb kidobni ha le TK-zod, mint befizetni a bírságot. Még ha a te életedet mellé rakjuk akkor is.
2023. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Remek ötlet kérdező! Pláne, ha két kamion közé állsz így be. Előtte beszéld meg velük, hogy max. 1 m követési távolság legyen köztetek. Persze intézd el az ilyenkor szokásos dolgokat is, vásárolj sírhelyet vagy urnahelyet magadnak a számodra szimpatikus temetőben.
2023. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvi akadálya nincs, de egy tréler olcsóbb és biztonságosabb.
2023. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!