Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kertesházam előtt van hely...

Kertesházam előtt van hely két autó parkolására. Két hete leparkolt egy autó, ezzel nullára redukálva a parkolóhelyet. Lehet korlátlan ideig ezt az állapotot fenntartani, vagy van-e lehetőségem bejelenteni valahol? (tudom, hogy az utca közterület)

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korlátozva hogy mennyi ideig lehet egy helyben parkolni. MAximum az évek óta ott porladó, rendszám vagy forgalmi nélküli roncsokat.
2023. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a helyi jegyzőnek. Nem biztos lesz eredménye, de legalább a legális utat megpróbáltad
2023. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni! Volt, hogy 2 ízben is kihívtam a rendőröket, mert feltételeztem, hogy esetleg lopott az autó ami a házam előtt parkol. Elsőnél láttuk,hogy a sofőr a távoli emeletesek felé távozik, és napok múlva is ott volt a kocsi. Másodiknál meg majdnem az út közepén volt egy ismeretlen kocsi késő este, es előzö nap meg betörtek a közelben. Kijöttek a rendőrök, megállapították,hogy nem lopott, és elmentek.
2023. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Ha nincs rajta műszaki akkor be tudod jelenteni, egyébként legális
2023. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Egy autó hogy tudja nullára redukálni a két parkolóhelyet?
2023. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!