Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kell újra jogsiznom?

Kell újra jogsiznom?

Figyelt kérdés
Lehet tudni valami pontos információt erről a B+os jogosítványról? Bevezették már vagy csak tervezik? A meglévő jogsisoknak is újra kell csinálni vagy csak azoknak akik ezután fognak jogsit szerezni? Hol tudok erről tájékozódni? Csak hírportálokon találtam infót erről, ami nem tudom mennyire hiteles.
2023. okt. 31. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak egy felvetés ötlet szintjén, senki nem hozott még erről konkrét döntést és magát ezt a szabályt sem dolgozták ki pontosan részletesen és az ehhez tartozó vizsgák menetét meg főleg nem.

A jelenlegi B-s jogsid marad csak több minden korlátozva lesz, és ha mondjuk nehezebb járművet akarsz vezetni meg 110 km/h-val gyorsabban mennél mondjuk pályán például meg tudom is én mit akarnak még erre rátenni akkor kell a B+ kategória. Ez leginkább azokat érinti akik kisteherautót vezetnek, vagy nehéz autót pl.: elektromosat és mennének pályára ahol nálunk 130km/h a megengedett max sebesség, szóval ja.

De erről még semmilyen konkrétum nincs, semmilyen döntés hogy egyáltalán lesz-e. Szerintem semmi nem lesz ebből mert rengeteg emberrel csesznének ki, kb mindenkivel akinek nehéz autója van, főleg elektromos vagy a munkája miatt vezet kisteherautót amiből szintén rengetegen vannak.

Szóval szerintem ebből nagyon nem lesz semmi, szóval relax.


Ha meg mégis úgy is tele lesz ezzel mindenféle hírportál, TV, rádió is erről fog majd témázni ha már tényleg komolyan elkezdenek ezzel foglalkozni és biztos lesz x idő erre rákészülni, meg persze az összes autós iskola is erre fog majd ráállni hogy tudják fogadni azokat akik a B+ kategóriát leakarják tenni, mert biztos hogy lesznek erre jó páran.

2023. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz abból semmi
2023. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hírportálokon találtam infót erről"

Ott meg azt írták, hogy csak egy ötlet merült fel, de te már vizsgáznál :)

2023. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!