Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lelte a Google Maps-t?

Mi lelte a Google Maps-t?

Figyelt kérdés

Új telefonom van 6 napja és lehetetlen útvonalakat mutat nekem napvégén ha megnezem.

Olyan helyeket hogy nem hogy aznap de soha életembe nem jártam. 6 napos telefon. Új. Úgyhogy még az sem lehet hogy valaki belepve maradt használt telefon vásárlása esetén. Ilyenkor mit lehet tenni? Már frissítettem is a 3.nap este. Másnap ugyanúgy balgasagokat mutatott.


2023. nov. 2. 06:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Mármint az idővonalon mentett fura helyeket?

Kapcsold be, hogy használhassa a gps-t.

Valószínűleg IP alapján határozta meg a helyedet, ami nagyon pontatlan.

2023. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Segítesz kérlek hol kell?
2023. nov. 2. 06:40
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár ez akkor sem magyarázat arra hogy miért mutat valótlan helyeket. Nem létezik hogy random csak úgy berak ide - oda.
2023. nov. 2. 07:09
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
De, IP cím alapján létezik.
2023. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dde hol kell beállítani??
2023. nov. 2. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:

GPS-t kapcsold be.

Keresd meg.

2023. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szinte minden telefonon más.
2023. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bekapcsoltam tegnap reggel.

Este megneztem. A helyzet ugyanaz. 5ig dolgozok egyhelyben ülök és ő azt mutatja hogy én 7 utcával lejjebb fel 2től fel 5ig ott voltam. Majd onnan indultam haza. De itt még az időpont nem nem valós mert nem 16:35 hanem 17:05-kor indulok haza.

Hihetetlen.

2023. nov. 4. 07:44
 9/13 anonim ***** válasza:
A telefon wifi, mobil internet, gps segítségével határozza meg a pontos helyzeted. A pontos helyzethez neked engedélyezned kell, hogy a google hozzáférjen a pontos helyadatokhoz is. Az adatvédelem miatt az alkalmazások már nem férnek hozzá kapásból ezekhez az adatokhoz addig amíg te nem engedélyezed. Külön lehet be állítani hogy pontos vagy csak “hozzávetőlegesen” pontos helyadatokhoz férjen hozzá az alkalmazás. Nem az alkalmazás rossz hanem csak nem fér hozzá a pontos adatokhoz mert nincs engedélye. Hogy ezt hol kell beállítani az meg telefonfüggő. Ezért lehet az hogy nem oda mutat ahol te pontosan vagy.
2023. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Be kell kapcsolni, hogy a Maps hozzáférjen a helyadatokhoz.

Illetve azt is, hogy a háttérben vagy kikapcsolt kijelzőnél se kapcsolja ki a GPS-t.

Csak így lesz nagyon pontos a rögzített útvonalad, csak ez persze az akkuidő rovására fog menni.

2023. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!