Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Korai még a téli gumi?

Korai még a téli gumi?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem a téli kerekeket az udvaromon, és mikor látta a szomszéd, azt mondta, hogy még túl korai, mert nincs eléggé hideg, és ilyenkor még jobb a nyári. Tudom, hogy 7 fok alatt kell cserélni, de mi baj történhet, ha pár héttel hamarabb felszereltem? Tegyem inkébb vissza a nyárit?

nov. 13. 04:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell. Sokan már a gumisnál is sor áll, mert cserélik le. Nem korai szerintem, én is a héten rakom fel.
nov. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Hát tulajdonképp 5-7fok alatt kéne cserélni a nyárit télire de saját tapasztalatból mondom hogy amég nincs egybefüggő hóréteg az úton illetve hajnalban esső ráfagyva az útra addig nem gond de úgy se száguldozz csak óvatosan. voltam már úgy hogy reggel óvatosan elmentem 2km melóba délutanra leszakadt a hó és 10-el csúsztam az úton
nov. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem korai! Jól tetted, hogy felraktad! Tegnap én is kicseréltem. Nem lehet tudni, hogy milyen idő jön! Ne csak a havat nézd, jól írtad 7 fok alatt már szükséges.
nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hete csereltem, mivel nemszeretek hidegben dolgozni így kihasznaltam még a napsütéses napot
nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tettem fel, talán a héten, de már nem korai. Reggeli fagyok már vannak, jövő héttől már nap közben sem nagyon várható 10 fok fölötti hőmérséklet, legalábbis itt nálunk, de szerintem máshol sem.
nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Csak azzal járok.
nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy. Ha már felraktad, akkor nem csereberélném.

Amúgy a Bükkben már havazott tegnap.

nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen szomszéd az, akit majd pár nap múlva az árokból húzhatsz ki. Nem kívánok senkinek sem rosszat, de a télies útviszonyok már konkrétan itt vannak.
nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is 😀


Nappal nyári, este téli kellene amilyen idők vannak.

Csütörtökön én is felrakom mert utána már elvileg tartósan 10 fok alatt lesz a nappali hőmérséklet.

nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit jobban kopik addig, de ennyi. Jól tetted, hogy felraktad, 1-2 héten belül jönnek a hidegek.
nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!