Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M25 -ön Eger és az Andornak...

Az M25 -ön Eger és az Andornaktályai lehajtó közötti szakasz fizetős?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogy fizikailag is fizetős? Nem láttam kamerát ezen a szakaszon illetve emlékeim szerint ebből volt komoly hőbörgés is aminek nem emlékszem mi lett a vége, ez a szakasz is fizetős vagy sem?
nov. 21. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a teljes M25 fizetős.

[link]


Attól hogy nincs fix kamera, bármikor lehet ellenőrzés.


Egy pótdíjjal kifizetnéd az éves megyei matrica 3x-osát, szóval nem éri meg kockáztatni.

nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
autót cseréltem, ha most veszek matricát akkor az nem 1 éves lesz,hanem kb 1 hónapos. Viszonylag sokat használtam ezt az útszakaszt, soha nem láttam még mobil ellenőrző kocsit. Ha nincs fix kamera akkor elhanyagolhatóan kicsinek gondolom a lebukás valószínűségét. Mindegy, akkor január 1 ig kerülöm az M25-öt. köszi a választ.
nov. 21. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1500-ért átírathatod.


[link]

nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi. Ez egy nagyon hasznos info volt!
nov. 21. 15:32
 5/6 anonim válasza:

Kérdező!

Nos,megbüntettek ,jött a csekk?

Ma én is benéztem,felvitt a Gps.... Kapu alatt nem mentem át,de megvettem a havit inkább,bár kb 70 perc múlva. Aztán olvastam,hogy 60 perc áll rendelkezésre (türelmi idő).... Felhívtam őket,még nem tudják ,hogy jár e virgács és 60 perc felett nincs kegyelem.

márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem büntettek meg. Állítólag (nem tudom sem cáfolni,sem megerősíteni) nincs kamerás ellenőrzés a szakaszon. Baranyai ismerősöm is járt így, ráment az M25 -re Egerben és Kerecsend-Füzesabony lehajtónál jött le róla mikor rájött,hogy fizetős úton van. Nyilván nem volt matricája. Nem kapott büntetést. Én azóta megvettem. Nincs kedvem ezen stresszelni.
márc. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!