Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha vezetek és be akarom a...

Ha vezetek és be akarom a sebesség határokat tartani, de a mögöttem lévők gyorsabban akarnának menni, akkor inkább gyorsítsak, vagy menjek amennyivel addig?

Figyelt kérdés
Nem kívánnak el ilyenkor a halálba ha előzgetni kell?
dec. 1. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A legkevésbé se érdekeljen, hogy más mekkora idegbeteg kretén. Úgy menj, ahogy szerinted megfelelő, ideális és biztonsagos. Valami zs kategóriás Lipótmező szökevény miatt ne sodord magad szar helyzetbe.
dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyorsíts ebben a helyzetben, ha megéri neked kifizetni 30 ezret bírságra azért, hogy a mögötted lévőkkel együtt 10 másodperccel előbb érjetek oda a következő piros lámpához. Lakott területen kívül nagyobb bírságért 10 perccel korábban a következő településhez. Majd kikerül akinek nagyon sürgős dolga van.
dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha tartod a sebességhatárt, tehát legfeljebb annyival mész amennyivel lehet, akkor senki nem szólhat semmit. De az ajtód zsebében legyen egy 100milis ko pfeffer.
dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szard le, hacsak nem egy autóúton kint felejtett harmincas táblás tükörsima tökéletes aszfalton nem szedsz magad mögé tíz autót, az utóbbi ritka esetekben lehet érdemes gyorsítani, de alapszabály, hogy annyival menj, amennyit az út- és látásiviszonyok, autód állapota, saját képességeid alapján biztonságosnak ítélsz.

Ha csak egy-két tahó van mögötted aki erőlködik és biztonságosnak ítéled, akkor kicsit lassíts vissza és rakd ki a jobbindexet had menjenek. A biztonságon most azt értem, hogy szerpentinen hegynek felfele ha van random szembeforgalom is akkor ne csalogasd, mert hiába az ő felelőssége ha hülye és rosszul méri fel a dolgot akkor rosszul is elsülhet a történet.

dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3 persze, ha ügyes és visszajut a cucc kocsiba akkor az baromi hasznos lesz mindenkinek.
dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontleszarom a mögöttem jövőket. Ha nagyon siet, előzzön meg! Ha nem siet nagyon, akkor meg ne akarjon engem tolni, a trafi elől meg mögöttem elbújni!
dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5ös. Egyrészt tudni kell, hogy mit használsz, miért használsz, indokolt-e, valamint mennyire fúj a szél és alkalmas helyzetben/környezetben vagy-e a használatához. Ez csak egy tipp a kérdezőnek, mivel feltehetően szeretne szabályosan közlekedni és sajnos tudom, hogy ez sok embernek nem tetszik. De nálunk sajnos ilyen a közlekedési morál. Ezzel a tippel pedig azt kezd amit akar. Vagy nem érdekli vagy utána néz mi ez és ennyi. Egyébként egy rossz közlekedési szituációban egy idegegbeteg embert, ha mondjuk nem telibeverni, hanen lenyugtatni akarsz ez az egyik legjobb módja. Jobb az ilyen szituációkra felkészülni, mivel sosem tudhatod egy nap kihez lesz "szerencséd". Nem pesszimista vagyon csak realista.
dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 persze, csak az a baj valaki aki nem ért hozzá, azaz egy átlagember vesz egyet könnyen visszájára fordulhat a helyzet. Eddig nálam még egyszer nem volt olyan, hogy ki akartak szedni a kocsiból, pedig nem vagyok nagydarab bmws kopasz. :)
dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze ártani nem árthat az is igaz, akár egy kóbor kutya ellen is jól jöhet vagy ilyesmi.
dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 9esnek átjött! Én is átlag ember vagyok csak tudom mit használok és gyakorolni kell vele ennyi a lényege. Valamint erős szélben a fog nem olyan jó csak a jet, de azzal tudni is kell célozni. Egyébként így van kóbor kutya ellen is tökéletes de a drogosok ellen is.
dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!