Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy szélvédő takaró egyik...

P. Tibor kérdése:

Ha egy szélvédő takaró egyik oldalán (belül) habréteg van, az nem fagy oda a szélvédőhöz? És majd szétszakad?

Figyelt kérdés
Netán az-e a jobb téli-nyári takaró, amelyiknek mindkét oldala olyan fémes-fényes műanyag? És mennyivel jobb az, amelyiknek a belső oldala (télen) fekete?

2023. dec. 4. 20:55
 1/3 bazaltkaroly ***** válasza:
Nekem az a fajta van, aminek a külseje fémes, a belseje fehér szivacsos anyag, és tökéletesen bevált télen. Három éve használom. A többiről nem tudok nyilatkozni, de ha olyanod van, amit írtam, akkor nyugodtan használhatod, de legyen nálad azért jégoldó, mert néha foltokban befagyhat, ha nincs jól ráfeszítve.
2023. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A belül szivacsosat nem mertem megrendelni; legyen nyáron felül fényes, télen felül fekete. A fekete színről talán könnyebben leválik a jég (ilyet rendeltem:-)).
2023. dec. 6. 21:24
 3/3 bazaltkaroly ***** válasza:
Szerintem az is tökéletesen be fog válni. A lényeg, hogy próbáld minél szorosabban rátenni, mert nekem a felgyűrődések alatt néha befagy a szélvédő. Szívesen! :)
2023. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!