Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyakorlatban meddig áll el...

A gyakorlatban meddig áll el a 95-ös?

Figyelt kérdés

Pár éve már, hogy bejött az "új" 95-ös ugye, akkoriban ment mindenfele, hogy hát ez nagyon nem lesz jó, tönkreteszi az autókat, pláne hosszabb idő alatt.

Azóta mik a tapasztalatok, akár saját részről, pl történt-e biztosan ehhez kapcsolható meghibásodás a kocsival, vagy akár hosszabb ideig álló autónál volt valami észrevehető gond mikor indítani próbálták?


dec. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Porlasztós motorkerékpárok nagyon nem szeretik, mikor a téli leálláskor bennük marad az etanolos benzin, pár motorszerelős videóban láttam milyen mocskot hagy maga után. Nekem is volt olyan, hogy kb 2 hónapig állt az 50-es motorom, utána alig akart elindulni, fűnyíró dettó, a tavalyi 95-ös benzinnel.

Kocsimnál cseréltem benzincsövet, és az új szövetburkolatos se bírta, nem tudom hányszor húztam utána a bilincsnek, de a végén cserélni kellett.

dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem szabad benzinest venni.
dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerősöm tavaly az árstop utolsó napjaiban feltankolt pár kannával. Kora nyárra megromlott neki a zárt kannában szóval max fél év szerintem.
dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
75%
Lehet kapni üzemanyag stabilizátor adalékot, valamennyit segít. Én még nem próbáltam.
dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!