Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi az az idő amit egy...

Mennyi az az idő amit egy ember valaha levezetett egyhuzamban , megállás nélkül(csak wc)?

Figyelt kérdés
Időben, km ben

dec. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 600 km volt, de már nem emlékszem, hány órát tartott.

N

dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%

Ha a világrekordot kérdezed, 741,065 km.

[link]

dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a "csak wc" kikötés a lábnyújtóztatásra is áll, akkor nekem 1200 km. De tudok olyat, aki ennél jóval többet ment (London-Magyarország táv), max néha megállt közben egy kávéra vagy kajálni.
dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1330 volt, de soha többet!


Este indultam (ráadásul egy végig dolgozott nap után), természetesen az éjszakai vezetés még kipihenten is k.rva fárasztó, időben ca. 16 órás vezetés volt, de az utolsó 3-4 óra az konkrétan életveszélyes volt már. Utólag belegondolva nagyon felelőtlen voltam. Ez ca. 7 éve volt, húszas éveim elején.


Most (és szó szerint most, mert most értem haza) 800 kilométert toltam le, ez még elmegy, ez is megvisel, de még tűrhető.

dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A '80-as '90-es évek fordulóján buszsofőrök sorra döntögették egymás rekordjait a Hungaroringen, talán valami 50 óra körüli volt a csúcs, a korabeli újságokban kéne ennek utánanézni.


Persze az azóta eltelt jó 3 évtizedben valószínűleg túlszárnyalták ezt.

dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam 1200-1300 km kozott van az alatalad meghatarozott egyhuzamban levezetett max tavolsag (kave meg wc szunetekkel). Abszolut megallas nelkul viszont 450 km korul olyan 4.5 ora az abszolut maxom.
dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!