Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkutak hogyan vannak nyitva?

Benzinkutak hogyan vannak nyitva?

Figyelt kérdés

MOL, OMV, Shell

Az alap nyitvatartás van ünnepek alatt is vagy amelyik nem 0-24 az zárva tart?



dec. 24. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez kutanként változhat.
dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mol, ami nem 0-24-es az délben bezárt.

A 0-24 az nyitva van.

Tobbirol.nem tudok nyilatkozni

dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#2 Ez is városfüggő, mert pl városunkban Várpalotán van 3db MOL kút és este 7 , 8 és 10-órakor bezárnak, de ez független az ünnepektől. Elvétve vannak már 0-24-es kutak, de ezek is inkább automaták. Fehérváron a MOL-nak van olyan kútfeje, amit 6 után átkapcsolnak automatára. De gondolom ilyen máshol is működik az országban.

De ugyanez a helyzet a Shell-el is. Nálunk Bezár este 10-kor, Fehérváron nem non-stop.

dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MOL kutakon lehet tankolni akkor is, ha zárva van, csak applikáció kell hozzá. Azt nem tudom, h mindegyik MOL kútnál van e már ez a rendszer.
dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: off, de mi értelme annak a 3 mol kutnak Várpalotán? 😀


Oké, a kintit még megértem de a "belvárosban" 1km-re van a kettő egymástól.

dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 A belvárosi régen Esso volt, aztán valamikor megvette a Mol, de amennyire emlékszem a veszprémi oldalon lévő se mindig volt ennek a cégnek a tulajdonában. De nem egyedi, mert Székesfehérváron, a Seregélyesi úton is van két MOL kút, egymástól 1 utcasaroknyira, google maps szerint 350méterre egymástól.

#4 Ahol én szoktam automata Mol kúton tankolni, ott nem kell semmiféle applikáció, simán kártyával fizetek.

dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 A tágabb környékünkön 7-8 MOL kútból csak egyen láttam ilyet, még a nagyobbakon sincs.
dec. 24. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 hát gondolom új rendszer, én csak a múlthéten hallottam róla.
dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!