Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek volt már autóbalesete,...

Akinek volt már autóbalesete, túl tudta tenni magát rajta?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kisebb balesetem , senki sem sérült meg, nem volt megállapítható egyértelműen kihibázott, sötét volt, a menetrögzítő kamerám alapján nem léptem át a felező vonalat. Leszakadt a visszapillantó tükröm és betört az ablakom. Hiába nem történt személyi sérülés, csak a szituáció, hogy a cipőmben, hajamban meg a mindenemben üvegszilánk darabok bújnak meg és állok az út szélén elakadás jelzővel elég sokkoló volt. Ha pár centivel beljebb ment volna valamelyikünk biztos az árokban kötünk ki mindketten. Nektek ment az elengedés egy hasonló vagy súlyosabb eset után? Köszi! N
dec. 28. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Zebrán , zöldben ütött el egy libanc. Hamis tanút hozott. Egy állítás, egy ellenkező állítás. Megszüntették az eljárás rendőri szakban.
dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Túl tudtam
dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, nem én haltam meg.
dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Frontálisan ütköztem egy hűtőkocsival ami nem adta meg az elsőbbséget, nem történt személyi sérülés. Volt bennem egy apró szorongás abban a kereszteződésben kb 1 hétig, de egyébként még másnap már vezettem. Nem szabad agyalni rajta mert akkor felhagysz a vezetéssel.
dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl tudtam. 20 éve volt, én voltam a hibás, de rajtam kívül komolyabban senki nem sérült meg. Én azóta csavarokkal a nyakamban élek, de ez semmiben nem zavar.
dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kisebb balesetem volt 4 évvel ezelőtt, a mögöttem jövő belémjött hátulról sárga lámpánál mert át akart menni a piroson és azt hitte hogy én is átmegyek. Nem én voltam a hibás, de én is hibásnak éreztem magam. Nem sérült meg senki, a másik autónak leszakadt az első lökhárítója, az enyémnek csak kicsit behorpadt a hátsó. Nagyon ideges voltam miatta aznap egész nap, de aztán elég könnyen túltettem magam rajta. Azóta mindig átmegyek a sárga lámpákon. Amúgy nem félek a nagyobb balesettől sem, sokat járok mostanában főleg az M1-esen, tudom hogy bármikor megtörténhet. Nem tudok viszonyítani hogy melyik a rosszabb, de mostanában a migrénes rohamtól jobban félek ami szintén bármelyik utam alatt előfordulhat sokkal nagyobb eséllyel.
febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!