Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más munkahelyen is a sofőr...

Más munkahelyen is a sofőr feladata az olajcsere?

Figyelt kérdés
Sofőr állásra jelentkeztem, egy 3.5 tonnás platós furgonnal kellene építkezési anyagokat szállítani. A góré az interjún azt mondta, hogy a karbantartás is az én feladatom lesz, például olajcsere. Mondom neki, hogy ahhoz nem értek, soha nem csináltam. Erre azt mondja, hogy nem baj, van saját mühelye, és megmutatja, nem nehéz...aztán meg nekem kellene csinálnom a későbbiekben. Mindez 300ezres nettó fizuért. Hülyének néz, hogy a szerelő árát is megspórolja rajtam?

jan. 2. 14:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Végül egyéb okok miatt nem vállaltam a melót, de ez az egy is kizáró tényező lett volna.
jan. 2. 14:22
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmi bajod nem lett volna belőle, ha megtanulod. Nem nagy dolog.
jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem is hallottam, hogy a sofőrnek kell ilyesmit csinálni. Pedig találkoztam már én is sóher tulajdonosokkal.
jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Izzót, vagy kereket kicserélek, az természetesen nem probléma. De nehogy már az olajacserét is rámbízza 300 ezerért. Jövőre majd a motorgenerállal is nekem kelljen majd baszakodni?
jan. 2. 14:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha ezzel akarnék foglalkozni, akkor kitanulnám a szakmát és a sokszorosát kereshetném. De nem akarok.
jan. 2. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van egy akna, addig nem agysebészet egy olajcsere. Mindenki meg tudja csinálni, csak azért nem csináljuk otthon, mert nincs meg az infrastruktúra hozzá otthon.
jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá nagy tudomány, de nem a sofőr feladata. Ennyi pénzért meg pláne nem. Lépj tovább.
jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem plusz munka ez, hanem belefér a napi munkaidőbe, akkor nem gondolom ördögtől valónak.
jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha van más akkor válald azokat , keleten az ilyen munka protekciós
jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnam, hogy sok helyen lenne a sofor feladata, viszont mint mar irtak, nem rossz dolog megtanulni. Amennyiben pedig a munkaido resze lenne, mint ahogy 8-as irja, szamomra ez nem lenne kizaro ok.
jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!