Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-Titánon miért nem látom a...

E-Titánon miért nem látom a pénzügyek menüt csak az elmélet pontot?

Figyelt kérdés

jan. 6. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert tök felesleges menüpont, meg valószínűleg ezért is fizetni kellene, az iskoládnak, plusz nyűg minden befizetést oda is felvinni, miközben a programhoz csak fél év hozzáférésed van, és lehet,hogy ennyi idő alatt nem is végzel a jogsival. Én a kreszvizsga után már bele se néztem,max ha volt ezzel kapcsolatos kérdés itt. Befizetéseket szerintem teljesen jól nyomon lehet követni enélkül is. Eleve az elején befizeted a program hozzáférését és a Kresz vizsgát, utána meg csak tudod, hogy hány vezetési órát fizettél be addig, és mennyit vezettél le. Én úgy utaltam mindig,10-10 órákat fizettem csak be egyszerre, erről meg van banki igazolás, de a suli is küldött számlát. Forgalmi vizsgát meg személyesen kell befizetni a Közlekedésfelügyeletnél, Kp-ban erre készülj, nincs kártyás fizetés tudtommal sehol az országban.
jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nekem az iskola mondta, hogy ott tudom majd befizetni a díjakat, de akkor majd hetfőm felhívom őket. Azt hittem valamit nem csináltam meg és azert nincs ott.
jan. 7. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy variáltak valamit azóta, mert én 1,5 éve vizsgáztam, de már a beiratkozáskor megadták a számlaszámukat, és mindig arra utaltam.
jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!