Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen autós ajándékokról?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót Facebook-on, ahol valami karbon hatású pénztárcát/irattartót kínál egy cég rajta egy hatalmas Mercedes logóval, alatta egy kis rendszámtáblával, amit a rendszám alapján odaírnak rá



Elég gagyi a kinézete már kívülről is, amikor a belsejét mutatják, akkor meg ilyen genotherm szerű kis műanyag valamikben lötyögnek az iratok



Kérdezném, hogy ezekre a fajta ajándékokra kinek van igénye általában?



jan. 21. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy pontosan hol láttad, én kaptam ilyet még egyik évben karácsonyra. Viszont ez elég igényesen meg van csinálva minőségibb anyagokból, irattartónak és pénztárcának kiváló. Lehet hogy valami sokkal gagyibb másolatot hirdettek amit láttál.
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Németeknél pl. a török, albán és hasonló kisebbségnek.

Magyaroknál is megvan a felvelőpiac.

jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Elég sokan használják az aliexpresszet és társait, ők hozzá vannak szokva az igénytelenséghez és nem zavarja őket.
jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!