Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiért éri meg saját...

Mennyiért éri meg saját autóval futárkodni?

Figyelt kérdés
Helyi étterembe keresnek futárt, saját autóval 250 nettó fizuért + fizetik az üzemagyagot, ami nem lehet nagyobb mint 7l/100km. Tehát ha az adott munkanapon 100 kilométert autókáztam, akkor adnak 7liternek benzinnek megfelelő összeget. Csakhogy nekem 1,4 tsi kombi golfom van, amit nem mindig sikerül 7 liter alatt tartanom, főleg nem városban, így ha mondjuk napi 8.5 litert fogyasztanék, abból másfél litert én kellene fizessek azért, hogy dolgozhatok. És ez még csak az üzemanyag, szervizelésről, amortizációról, kötelezőkről szó sincs, az megint a saját költségem lenne. Ilyen feltételekkel reális ez?? Van még ilyen meló, ahol 250 nettóért saját autót kell használni?

jan. 26. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen nem reális. Egy ilyen modernebb autót nem is kínoznék a városban ilyen kicsi távokkal és gyakran megállsz. Hanem veszel mellé egy régi swiftet például.
jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy ócska swifftel megérné, ha az kijön 7 literből? Azt is kell néha szervizelni, fizetni a kötelezőket, stb.
jan. 26. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, de szinte fillérekért a tsi-hez képest.
jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha minden költséget aprólékosan összeadunk, akkor talán még a minimálbér sem jön ki.
jan. 26. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az sem elvárható, hogy az étterem tartsa fenn az autódat.
jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
A swift városban is 6 literből megvan és nem kell eladni a vesédet, hogy fenn tudd tartani. Ha nincs szarrá rohadva és a motor is jól működik, akkor azzal gombokból meg lehet lenni a tankoláson felül.
jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Városba te nem jössz ki ennyiből mint amit írnak inkább 8 felett van az.

Nekem volt szuzuki és sose lehetett 6 litert kihozni.

jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1.4 TSI-vel épületes ötlet lenne futárkodni :D
jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


#7 1.0 swift kijön 6 literből.

jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttam Teslával Foodpanda futárt, neki még meg is érhetné.
jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!