Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » AAA autó lehúzós cég?

AAA autó lehúzós cég?

Figyelt kérdés
Eladni szeretnék.
febr. 2. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
piaci ár -50% ,
febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz híre van.
febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd magad, ott a Marketplace kiszűröd a jelentkezőket tiltod a barmokat . Semleges helyen megmutatod, ha át akarja nézetni fizeti a műhelynek a szervízdíját . Megtudjátok mi a baja azt lepapirozzátok , cég kommancs sittes arc nem veheti meg , a vételi díjat utalja mobilra , a papírra a dátum után óra perc kerüljön . Rögtön online lejelented a gépet .
febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Millió oldalas irodalma van az interneten, hogy mekkora szemétláda banda!

Kezdd a google értékelések elolvasásával!

febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:

Egy second hand kereskedelemmel foglalkozó cégtől mégis mit vársz?

Egy ószeres abból él, hogy olcsón vesz és drágábban ad el. Ez nem lehúzás, hanem üzleti törvényszerűség.


Piaci áron vagy fölötte vegye meg az autódat készpénzért, és piaci ár alatt kínáljon eladásra? És mindezt finanszírozza saját zsebből? A veszteséget meg nyelje le?


Árulhatod az autódat önállóan, kereskedő nélkül is. Nem ördög szekere a papírmunka vele, de rá kell szánnod azt az időt amibe kerül.

febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Adtam már el autót magánszemélyként, most is így hirdetem, csak nem jelentkezik rá senki. Nekik volt egy átverős hirdetésük amit a facebook dobott fel, de utánanéztem már, csaló bandáról van szó. Mondjuk rögtön gyanús is volt, mert ahogy jelentkeztem a hirdetésükre, azonnal, kb. 2 perc múlva már hívtak Szlovákiából, hogy azonnal meg akarják nézni az autót és megvenni. Ekkor már gondoltam, hogy ez átverés lesz.
febr. 3. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!