Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani hogy egy elektromos Roller márka eredeti vagy pedig gyengébb minőségű orosz piacra szánt változat?

Figyelt kérdés
Szlovákiában kínálnak eladásra egy boltban jóval olcsóbban ugyanabból a markából elektromos rollert, viszont kevesebb kilométert bír mint az itthon vásárolt és hiányzik róla a digitális kijelző. Egy Budapesti Roller kereskedő szerint létezik az európai és amerikai piacra szánt elektromos Roller és létezik ugyanabból a márkából a gyengébb orosz piacra szánt minőség. Ugyanígy vásárolt egy ismerősöm Szlovákiából egy Kugoo G2 pro rollert és csak 26 km-t ment el vele nyél gázon , sík terepen +2 fokban, és ugyanaz a súlya a srácnak ami nekem 76 kg, Egy másik Roller es barátom ugyanezt a típust megvásárolta Magyarország van és 35 km-t ment el vele ugyanazon hőmérsékleti és domborzati körülmények közepette. Én most egy teljesen más típusú , márkájú Roller szeretnék venni Szlovákiából de valami nem stimmel mert hiányzik róla középről a digitális kijelző, a gázkar sem ugyanaz, meg a kormánymarkolat sem. Van valakinek erről tapasztalata , esetleg tanácsa esetleg. Van akit Rollerosok?

febr. 6. 22:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!