Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben van olyan taxi,...

Győrben van olyan taxi, akinél van gyerekülés? (Nem magasító )

Figyelt kérdés
febr. 8. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nincs. nem kötelező nekik, így szerintem jó, ha 100-ból 1-nek van.
febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, te biztonságban szeretnéd tudni, nem a jogszabályt betartani. Viszont a taxis nem fog sok helyet elfoglaló gyermekülést tartani az autóban, mikor a KRESZ szerint a gyermeket nem kell gyermekbiztonsági rendszerben rögzíteni, ha taxi üzemmódban használt taxi gépkocsi és a személygépkocsis személyszállítást végző gépkocsi hátsó ülésén utazik.
febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha a csomagtartóban nem bírnak elrakni, de a válaszokat köszönöm.
febr. 8. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki bőröndökkel, táskákkal utazik, a csomagtérre is szükség van. Nem kis helyigényű egy gyermekülés.
febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4, akkor küldenek olyat, akinél nincs. Amúgy tudok róla, lassan másfél éves gyerekem van, ezért a kérdés, mert nem akartam végig telefonálni holnap az összes céget potyàra.
febr. 8. 20:49
 6/9 BeefEater ***** válasza:
100%

Hívd fel a taxis céget. Hosszabb távú fuvaroknál van, ahol használhatod a saját gyerekülésedet, miután téged kiraktak vigyáznak rá és amikor mennek érted akkor viszik magukkal. Itt nem városon belüli taxizásra gondolok, hanem hosszabb utakra, de ez már inkább a sofőrszolgáltatás kategória.


Városon belül szerintem ez esélytelen.

febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Városon belül kell, mert busszal halál, átszállással megoldható csak. Így inkább taxi praktikus kivételesen.
febr. 9. 12:48
 8/9 anonim válasza:
Biztos hogy van:) hivd fel őket es tuti keresnek olyan embert akinél van. meg saját ülést is használhatsz maximum kiveszed és amikor indultok haza akkor beteszitek a masik taxiba.
febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Saját ülést nem tudok, mert faluról busszal jövünk be így is :) már túl vagyunk rajta közben.
febr. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!