Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közös udvarban a szomszéd...

Közös udvarban a szomszéd rendszám nélküli autója az én ablakom alatt parkol emiatt én nem tudok beálni lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
febr. 10. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös már nem jó, szóltál neki vigye onnan? ha nem p öcsfej akkor simán arrább teszi. Az hogy nincs rendszem mindegy, mert nem közterület.
febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Igazából szerintem, ha nem lenne pötsfej akkor eleve nem állna olyan részre ami a másiknak gondot okozhat, egy közös udvarban.


Nekünk van egy nyaralónk a Balatonon 10 lakásos társasházban közös udvarral, mégis mindenki tekintettel van a másikra és úgy parkol le, hogy nem is volt talán olyan eset a kb 20 év alatt, hogy valakinek szólni kellett volna, hogy ne legyen gyökér!

febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor megkérted, hogy álljon odébb, mit mondott?
febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ügyvédedet kérdezd, aki közreműködött a közös tulajdon szerzésében. Osztatlan közös? Van bármifelé megállapodás a természetbeni felosztásra?


Nyilván miután normális, kultúrember módjára nem sikerült rendezni a dolgot

febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!