Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek idegbeteg a forgalomban vezetéskor azoktól, akik lassan mennek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan fel szokták cs*szni az agyamat, azok akik nem képesek a legnagyobb megengedett sebességgel menni és előzgetni kell őket, főleg ha még előzni se lehet mert jönnek szemből folyamatosan. De úgy érzem nem jó dolog idegbetegeskedni meg ócsárolni másokat, hogy lehetne erről leszokni?
márc. 5. 06:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán csak beveszem a leszarom tablettát, ha megtudom előzni megelőzöm, ha nem, akkor meg ez van. Nem éri meg szétidegelni magad ezek miatt, praktika nincs rá, csak önkontroll.
márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
tanulj meg normálisan vezetni, aztán előzd meg őket és kész.
márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Nehéz ügy, alapvetően elég birka, nyugodt ember vagyok, de pl a minap egy papának egy clióval sikerült úgy felidegelni, hogy amjdnem bementem a susnyásba.

A faluban kb 30-al ment, lakott területen kívül 50.

Más ugyanitt 60, azon kívül ugyanott 120, mert tényleg semmi nincs arra, lakóházak sem.


De sok olyan is van, aki élvezi, ha provokálhat mást, és direkt szivatja a mögötte menőt.


Egyből meg kell őket előzni, és levan a gond.

márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Kormányablak ingyen átveszi a jogsit.
márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Én rohadtul nem sietek sehova, pláne nem dolgozni. Időben elindulok, aztán odaérek amikor tudok. Volt, hogy kellett előzni, de csak tényleg akkor megyek bele ilyenbe már ha semmilyen kockázat nincs. Amúgy meg nem kötelező mindenhol a legnagyobb megengedett sebességgel menni. Egy 110-es úton járok dolgozni, és gyakran simán elvagyok a munkájárat mögött, ami megy 80-90-el, közben hallgatom a zenét, kocsi se fogyaszt annyit, melóba meg így is beérek időben. 2x2 sáv, így aki menni akar, azt nem tartom fel. De gyanítom kérdező, hogy mikor én a 90-es főúton 100-al megyek, te akkor is megfogsz előzni.
márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszihológushoz. Ha ettől idegbejössz, akkor gondolom attól is, ha az idős néni lassan pakol a pénztárnál és így továb...
márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus, nyugtató bogyó vagy add le a jogsidat.
márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Komoly zenét halgatok vezetés közben. Igy kibirható. Majd fel robbantam 50 helyett 25-30al megyünk. Döcögünk.
márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Kérj egy beutalót a pszichiátriára.
márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
A kocsid árából egész sokáig buszozhatsz
márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!