Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha valakinek van B...

Igaz, hogyha valakinek van B kategóriás jogsija, és megbukik kreszen a nagymotornál, hogy akkor addig elveszik a jogsiját B ből amíg nem sikerül a Kresz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
hülyeség, a kettő nem függ össze
2010. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem véletlenül A és B kategória, nyilván másak a kérdések, semmi köze a 2nek 1máshoz, másrészt elvenni csak szabálytalanságért veszik el, megbukni a kresz-en nem az
2010. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha egymásután ötször sem sikerül a kresz, mert ugye akkor nem sokat tudsz az elméletből !
2010. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy különböznének a kérdések. A B kat kérdések alap kérdések, nagymotorra csak kiegészítő kérdések vannak, de ettől függetlenül B-s kérdések is benne vannak a vizsgában.
2010. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem hogy minden kérdés, de egészen más a 2 tanfolyam
2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sem gondolnám, hogy más lenne a két tanfolyam mivel amikor én tanultam B-re akkor a nagymotorosok is velünk tanultak, csak ha volt plusz kérdés akkor kitért rá az oktató :) (ez 2 éve volt)
2010. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!