Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt nem lehet kijavítani...

Ezt nem lehet kijavítani polirozással?

Figyelt kérdés

[link]

Megkarcoltam a szomszédom autóját és azonnal szóltam neki. 20 ezret ajánlottam a javításra, mert szerintem ennyiből szépen ki lehet hozni, de visszautasította, mert szerinte festeni is kell, és 20e nem elég.



márc. 11. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
20ezer nem elég erre. én jó pár éve fizettem 25ezret ennél kisebb meghúzásra
márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 az nem valami drága prémium volt? Ez egy 16éves szutyok.
márc. 11. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
50-100 ezer tuti van, ha gyárira vissza akarja állítani. Ha ez nem tetszik, akkor biztosítózzatok.
márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az is régi autó volt. de nem az anyagköltség a sok, hanem a munkadíj. nem 5 perc azt lecsiszolni, alapozozni, lakkozni. nem beszélve arról, hogy ha több elem sérül az még dràgàbb. de első körben én is olyan 80ezret mondanék rá.
márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha alul megnézitek, ott mintha roppanás alakba rendeződne a "karc", és eléggé meg van gyötörve végig, ráadásul a lámpa is kapta. A lámpa előtt a lemez kicsit le lett élezve, az se egy bekenjük sárral oszt jó a. Megálltál volna mellettem meg a kocsim mellett úgy, hogy együtt nézzük ezt, és kiejted, hogy egy üszkös deákból szerinted kihozható, már a csomagtartóban lennél bakker.
márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A fotó után ronggyal megtörölgettük és már attól sokkal jobban nézett ki. Ettől még az autó ugyanúgy müködik, nem tört be a lámpa, nem lóg a sárvédő. Ennyiért még a rendőr sem büntet. Tök felesleges gyárira lefesteni ennyi miatt egy ócska autót.
márc. 11. 15:19
 7/13 A kérdező kommentje:
2-3 év múlva úgyis a roncstelepen végzik az ilyen kotlák.
márc. 11. 15:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem azt kell nézd, mennyit szépül egy törléstől, hanem hogy mi a hiba, gondolom ennyi eszed csak van. Az pedig, hogy szerinted roncs az, amivel más járni kénytelen, még ha megengedhetne is költségesebb szutykot pontosan ugyanarra a feladatra, az egyszerűen nem a te dolgod, nem lesz tőle olcsóbb se a munka, se a festék, és eszed se lesz több tőle, bármilyen meglepő is. A lámpa nem betört, hanem full karc. Nem csoda, hogy nem tudsz vezetni, félvak nemnormális.
márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt az apró karcot én is eltüntetem vizes csiszolópapírral a lámpabúráról.
márc. 11. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
másokat fikázni csak mert egy golffal jár, és az autó értéke nem nagy, háát az téged minősít leginkább...nyilván te egy vadiúj Q7es Audival találtad telibe.
márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!