Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Járró motorral nem szabad...

Járró motorral nem szabad sörözni?

Figyelt kérdés
Egy haverom autójában ittunk 1-1 sört (ne kérdezzétek, hogy miért pont ott) és közben beszélgettünk. Egy métert sem tettünk meg, egynesen azzal a céllal ültünk be, hogy csak sörözünk, nem állt szándékunkban elmenni sehová. Egy idő után már fáztam kicsit, és megkértem a barátom, hogy indítsa be a motort, hogy legyen fütés. Erre azt mondja, hogy nem szabad, és ha véletlen odajön egy rendőr, akkor nehéz lesz kimagyarázni, hogy mi valójában csak iszunk és nem autóztunk eddig.

márc. 11. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Csóró haverod van, ha sajnál pár deci benzint a fűtésre. 😄
márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az autó megmozdulásától számít vezetésnek.

De ha rossz napja van a rendőrnek, akkor tényleg nem egy szerencsés szitu.

márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
33%

"ne kérdezzétek, hogy miért pont ott"


Nem kell kérdezni, anélkül is nyilvánvaló, hogy ostoba barmok vagytok.

márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, akkor is ha csak duma. Ráutaló magatartás is elég a bírságoláshoz. Ha olyan ül a kormánynál járó motorja, akinek nincs jogsi, jár a motor, az is szabálytalan.
márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy jár-e a motor vagy sem, mert a helyi önkormányzatok ,rendeletben tiltják közterületen, vendéglátóhelyek , és bizonyos rendezvények kivételével az alkoholfogyasztást! Tehát a rendőr mindenképpen szól volna.

[link]

márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, bár a németeknél ez instant büntethető, itthon is ráhúzható az "indokolatlan környezet- és zajszennyezés", jogosan. Másrészt meg autóban iszogatni? Ne haragudj, ha én tök józanul megyek valahova, ha az anyósülésen két üveg bor van, teljesen jogosan megszondáztat a rendőr, amit egy nagyon sima ellenőrzéskor nem tenne.
márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

ha ez közterületen volt örülj neki hogy nem járt arra rendőr.


közterületi alkoholfogyasztás + ittasan ültél a volán mögött... kapásból 2 év felfüggesztett... aztán lesheted hol kapsz munkát...

márc. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"egyenesen azzal acéllal ültünk be, hogy sörözünk"


Az igénytelenség netovábbja 😦

márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálunk is él-e ez a szabály, de én úgy hallottam, hogy ittasan nem ülhetsz a vezetőülésben, parkoló autóban sem.
márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eleve nem szabad járatni a parkoló autó motorját.
márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!