Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb 2éve elkezdtem a jogsit...

Kb 2éve elkezdtem a jogsit letenni. Letettem a kreszt és a rutint is, már csak a forgalom hiányzott, de be kellett fejeznem. Azt tudom, hogy két év az elévülési idő, de a kresz is elévül?

Figyelt kérdés
és ha elévült olyat lehet vajon, hogy csak a kresz vizsgát leteszem, oktatás nélkül? a többiből persze szükségem lenne újra az órákra..
2009. jan. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Valószínúleg elévül, mert akinek nincs jogsija, nem követi a kreszszabály módosításokat.
2009. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon vigyázz mert én így jártam ám, nagyon halogattam halogattam aztán kiderült hogy az egészet újra kell kezdenem úgy ahogy van! Kressz oktatással együtt mindent!!!
2009. jan. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Elvileg:

Az érvényességi idő lejártát követő fél éven belül kezdeményezett, sikeres tanfolyammentes KRESZ vizsgával sz érvényességi idő újabb 2 évvel meghosszabbítható ---> csak a KRESZ-t kell újra letenni és semmi tanfolyamra nem kell járni, 1x-i vizsgadíj és utána a forgalmit csinálhatod egyből

2009. jan. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezek szerinte megváltozott, mert én 4-5 éve úgy jártam hogy tanfolyamra is újra kellett mennem!
2009. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!