Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha beteszem az autóba illatosí...

Seila kérdése:

Ha beteszem az autóba illatosítónak egy Air Wick Freshmatic készüléket utántöltővel, nem fog nyáron felrobbanni az átforrósodott utastérben?

Figyelt kérdés

Már jó pár illatosítót kipróbáltam de mindegyik büdös és hamar kiszárad.

Nem azért kell az illatosító mert talán büdös lenne az autómban, mert amúgy betegesen tisztaságmániás vagyok és patyolat van benne, csak szeretném ha lenne valamilyen egyedi különleges enyhe illat.

Gondoltam hogy betenném valamelyik ajtó rekeszébe egy Air Wick Freshmatic készüléket utántöltővel, mondjuk jázmin vagy magnólia illattal.

Nyáron nem fog majd felrobbanni az átforrósodott autóban? :P


márc. 26. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, különben nem árulnák, vagy tele lennének a hírek ezzel.
márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakásbavalót szerintem ne tegyél be kocsiba. Én már lettem rosszul a túl tömény illatosítótól.
márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Az igaz hogy kicsi a tér egy kocsiban, de engemet nem szokott zavarni ilyesmi.

Buszban is szoktam látni hogy használnak ilyen illatosítót, bár ott sokkal nagyobb a tér.

Ha még is túl erős lenne akkor kiveszem. :)

márc. 26. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
semmilyen illatosítót nem használok már vagy 10 éve. felesleges pénzkidobás
márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!