Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Debrecen Faraktár utcai...

A Debrecen Faraktár utcai Lidl-nél miért villognak egy évtizede non-stop tök értelmetlenül sárgán a közlekedési lámpák?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

A sárga villogás nem értelmetlen. Majd, ha lesz jogsid tudni fogod.

Egyébként gondolom azért villog, mert adott időszakban nincs szükség rá a forgalom intenzitása miatt

ápr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tervezték, hogy a szembe lévő üres telken is lesz valami bolt és akkor már indokolt lenne a lámpa. De ahogy nézem a streetview-n, ott csak dinnyeárusok vannak néha.
ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
ha van fent lámpa, akkor sárgán kell villognia, nem lehet csak úgy kikapcsolni.
ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Aki azt se tudja, hol van, meg miről van szó, miért pofázik bele?


Amúgy a kérdés jó. Továbbmegyek: miért kellett a pontosan azon a helyen lévő kisvasúti állomást lerombolni, hogy a helyén az a nagy semmi legyen, aminek a bekötő utcáját "biztosítják" a "jelző"lámpák?

ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy emelem a tétet: miért van 2,1 m-es magasságkorlátozás a tök üres telekre behajtáshoz?


Gondolom, terveztek oda valamit, aztán nem lett belőle semmi.

ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy az egész területet a Gulyás tüzép tulajdonosa vette meg a fideszes városvezetéstől, ezért kellett lebontani a Zsuzsi vonat állomását aztán a Lidl-nek eladták a terület kisebbik részét létrehozva a világ legzsúfoltabb Lidl áruházát, ahol moccanni se lehet. Akkor építették ki ott ezt az eszméletlen idióta kereszteződést is. A nagyobbik területrész pedig a mai napig üresen áll. Most legutóbb olyan hír volt róla, hoy egy bazi nagy társasházat építenek oda benzinkúttal, de csodálkoznék, ha az a lámpás csomópont ennek megfelelően lett volna kialakítva, de ha igen akkor sincs arra magyarázat, hogy miért kellett ezt a rakás villogó lámpát felszerelni addig amig nincs használatban. Egyébként a túloldalon pedig van néhány méteres út ami bevezetne az elzárt területre és arra is tettek egy lámpás gyalogátkelőhelyet ami ugyanúgy feleslegesen működik non-stop kb egy évtizede, mivel semmilyen autós forgalom nincs rajta. Szerintem a Lidl-el fizettették ki még annak idején mikor épült ezt a rahedli felesleges lámpát, meg az útátépítéseket is.
ápr. 2. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:

3:


"ha van fent lámpa, akkor sárgán kell villognia, nem lehet csak úgy kikapcsolni."


Ezzel vitatkoznék. Kecskeméttől északra a régi ötösön a teszkótól kőhajításnyira van egy kereszteződés, volt ott tán autókereskedés, de bezárt vagy 15 éve, azóta a lámpák sötétek. Ez lenne az, remélem átjön:


[link]

ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem érdemes tüzetesen körülnézni ebben az ominózus agyamnent kereszteződésben, nem hiszem, hogy ilyen kreténség még létezne bárhol a világon. Szerintem Debrecen turisztikai látványosságai közé kéne emelni.


[link]

ápr. 8. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már Debrecen és jelzőlámpa, én a Malompark parkolójában lévő lámpát (ami a mélygarázs lejárója előtt van) sem láttam még soha az életben működni...
ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!